up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Cannondale

Cannondale

Wszystko ( Cannondale )

O Cannondale

Cannondale, nazwa kojarzona z innowacją i doskonałością w rowerowaniu, jest głównym graczem na rynku od czasu swojego powstania w 1971 roku. Firmę założył Joe Montgomery, wizjoner z pasją do rowerowania i zdolnościami do przekraczania granic. Od skromnych początków Cannondale konsekwentnie ustanawia standardy technologicznego i projektowego postępu w dziedzinie rowerów. Innowacyjne funkcje, takie jak aerodynamiczne rury i ramy z włókna węglowego, przyczyniają się do ich reputacji jako jednego z najszybszych rowerów drogowych dostępnych na rynku.
Dziedzictwo Cannondale to nieustanna innowacja i pasja do przekraczania granic tego, co możliwe w rowerowaniu. Dzięki zaangażowaniu w doskonałość trwającemu ponad pięć dekad Cannondale nadal inspirować będzie rowerzystów na całym świecie. Czy jesteś wyjadaczem drogowym, wojownikiem górskim czy miejskim komunikatorem, Cannondale ma doskonałą jazdę dla Ciebie, wspartą przez historię doskonałości i oddanie rowerowi, którego nie można porównać z żadną inną firmą. Dołącz do rodziny Cannondale i doświadcz emocji rowerowania w najlepszym wydaniu.

Cannondale - Pionierzy doskonałości w rowerach

Cannondale oferuje szeroki wybór rowerów, każdy wyposażony w precyzję i zbudowany w celu spełnienia unikalnych potrzeb rowerzystów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy też rekreacyjnym rowerzystą, marka ma dla Ciebie idealny rower Cannondale. Ich zaangażowanie w jakość, trwałość i wydajność świeci przez każdy model. Dla tych, którzy pragną surowego terenu i ekscytujących przygód, górskie rowery Cannondale są Twoim idealnym towarzyszem. Te rowery zostały zaprojektowane do pokonywania najtrudniejszych szlaków, oferując najwyższej klasy systemy amortyzacji, lekkie ramy i doskonałe prowadzenie.
Jeśli chodzi o rowerowanie drogowe, marka stoi na czele z rowerami Cannondale do jazdy po asfalcie. Zaprojektowane z myślą o szybkości, zwinności i komforcie, te rowery są ulubionymi wśród rowerzystów drogowych i triathlonistów. Entuzjaści jazdy po szutrze znajdą swoje idealne dopasowanie w szutrowych rowerach Cannondale. Dzięki funkcjom, takim jak szersze opony dla stabilności i wygodnej geometrii, szutrowe rowery Cannondale zapewniają ekscytującą i gładką jazdę na każdym podłożu.
Dla poważnych rowerzystów górskich szukających dodatkowej przewagi na trasach, rowery górskie Cannondale MTB oferują niezrównaną wydajność. Te rowery zapewniają niezrównaną kontrolę i reakcję na najbardziej wymagających trasach. Bezpieczeństwo jest priorytetem dla Cannondale, a ich linia kasków rowerowych odzwierciedla to zaangażowanie. Te kaski są zaprojektowane z zaawansowanych materiałów i technologii, aby zapewnić najwyższą ochronę bez konieczności rezygnowania z komfortu lub stylu. Czy jedziesz trasą, czy też przemierzasz ulice, kaski rowerowe Cannondale zapewniają Ci bezpieczeństwo i komfort.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij