up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Magura

Wszystko ( Magura )

O Magura

Magura, pionier w świecie komponentów rowerowych, od zawsze oznaczała wydajność, precyzję i innowacyjność. Z bogatą historią sięgającą 1893 roku, Magura, stała się siłą napędową postępów technologicznych w kolarstwie. Od pionierskich hamulców bębnowych po ustanawianie nowych standardów w systemach amortyzacji rowerów górskich, Magura , nadal kształtuje doświadczenie kolarskie dla entuzjastów i profesjonalistów.

Dziedzictwo innowacji i doskonałości Magury sprawiło, że stała się liderem w dziedzinie komponentów rowerowych. Dzięki szerokiej gamie starannie zaprojektowanych produktów, od systemów hamulcowych i wideł po podstawowe narzędzia i części zamienne, Magura , nadal kształtuje krajobraz kolarski, dostarczając kolarzom narzędzi, których potrzebują, aby jeździć z pewnością siebie i precyzją.

Pionierska wydajność i precyzja w komponentach rowerowych,

Części rowerowe Magury, są synonimem najwyższej jakości i inżynierii na najwyższym poziomie. Narzędzia hamulcowe Magury są starannie wykonane, aby zapewnić płynną konserwację i regulację hamulców. Te narzędzia są zaprojektowane z myślą o precyzji i łatwości użytkowania, umożliwiając kolarzom utrzymanie optymalnych osiągów hamulców. Od zestawów do wyciskania do rozpieraczy tłoka, narzędzia hamulcowe Magury sprawiają, że konserwacja hamulców staje się bezproblemową czynnością, co przyczynia się do bezpieczeństwa i zaufania kierowcy na drodze lub szlaku.
Cylinder hamulcowy Magury jest sercem ich systemów hamulcowych hydraulicznych. Starannie zaprojektowany i wykonany zgodnie z dokładnymi standardami, cylindry hamulcowe Magury zapewniają stałą moc hamowania i modulację. Magura ´s poświęcenie doskonaleniu doświadczenia kolarskiego obejmuje także kompleksową gamę narzędzi kolarskich. Od dostrajania zawieszenia do regulacji kierownicy, narzędzia kolarskie Magury dostosowują się do zróżnicowanych potrzeb kolarzy. Te narzędzia umożliwiają zawodnikom utrzymanie i dostosowanie swoich rowerów do perfekcji, zapewniając gładką i przyjemną jazdę za każdym razem.
Widełki Magury i kierownice łączą zaawansowane materiały i staranne inżynieria, aby zapewnić doskonałe zachowanie i kontrolę. Niezależnie od tego, czy chodzi o absorbowanie szoków na trudnych szlakach, czy utrzymanie stabilności podczas szybkich zjazdów, kierownice Magury oferują idealne połączenie wydajności i komfortu dla kolarzy na wszystkich poziomach. Magura rozumie znaczenie utrzymywania roweru w optymalnym stanie. Części zamienne do rowerów Magury obejmują wszystko, od uszczelniaczy i pierścieni O-ring po zastępcze dźwignie i tarcze. Te oryginalne części zamienne umożliwiają kolarzom łatwe wymienianie zużytych komponentów, wydłużając żywotność swoich produktów Magury i maksymalizując wydajność.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij