up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

DT Swiss

DT Swiss

Wszystko ( DT Swiss )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O DT Swiss

DT Swiss to bardzo znana i renomowana marka, oferująca wysokiej jakości artykuły sportowe. DT Swiss w nazwie pochodzi od niemiecko-francuskiego słowa Drahtwerke Trefileries, co oznacza Fajerwerki wyprodukowane w Szwajcarii. Marka została założona w szwajcarskim mieście Biel w 1994 roku. Są bardzo zaangażowani i oddani w dostarczaniu najlepszej jakości produktu swoim konsumentom i dbają o ulepszanie cech produktów, aby zwiększyć wydajność drogi pojazdu. DT Swiss jest jedną z najpopularniejszych i czołowych marek ze względu na ciągłe innowacje, precyzję, lekkość i najbardziej trwałe produkty.

Marka stała się definicją wysokiej wydajności w branży ze względu na projektowanie najbardziej niezawodnych produktów. Ścisła kontrola jakości i testy z rzędu pomagają w rozwoju marki. Najwyższa jakość i czystość w widzeniu pokazują pragnienie marki do doskonałości. DT Swiss to sztuka inżynierii i finezji w tworzeniu produktów firmy. Misją marki jest zapewnienie wszystkim doskonałej jazdy. W tym celu starają się tworzyć produkty referencyjne, aby zapewnić znaczną przewagę. Dlatego DT Swiss zaczął ciągle przekraczać bariery technologiczne, aby zaoferować najbardziej zaawansowane produkty.

DT Swiss jako odniesienie do kół rowerowych

Marka ma niesamowitą reputację dostarczania koł DT Swiss, które są lekkie i dobrze rozwinięte. Te koła mogą zapewnić większą stabilność i trwałość. Każde koło jest projektowane i całkowicie ręcznie budowane przez doświadczonych budowniczych kół marki. Nazwa kół zawiera zwykle Dicut lub Spine, które są używane do definiowania interfejsu między piastami a szprychą. DT Swiss koła gravelowe są zaprojektowane tak, aby działać najlepiej na każdym terenie. Te koła pozwalają ci maksymalnie się bawić podczas jazdy po drogach żwirowej. Zwykle wykonane są z aluminium i włókna węglowego, aby zapewnić idealny komfort, jednocześnie zwiększając trwałość lepszej wydajności na szlaku.
Jeśli chcesz nowego zestawu kół wysokiej jakości, zestaw kół DT Swiss powinien zawsze być na twojej liście. Oferuje on idealne zestawy kół, które łączą gładkość z aerodynamiką, aby stworzyć całkowicie wszechstronne koło. Te koła mogą sprawić, że twoja prędkość będzie szybsza z bardzo małym oporem tocznym, aby zapewnić ci natychmiastowe dobre wrażenie. Co więcej, marka tworzy tak niesamowitą różnorodność piast. Piasta DT Swiss jest teraz całkowicie zaktualizowana do lżejszej i łatwiejszej wersji do utrzymania. Te piasty są najlepsze w zapewnianiu niezawodności z prostotą. Obręcze DT Swiss to doskonały przykład mocno wykonanych obręczy wykonanych z aluminium, aby zapewnić lepsze hamowanie. Co więcej, ze względu na ich unikalny proces produkcji, szprychy DT Swiss są symbolem precyzji i trwałości. Jest bardzo wszechstronny zakres lekkich, ale silnych szprych, nieco grubszych, aby zapewnić dodatkową sztywność i zapewnić dodatkową wytrzymałość kołu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij