up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bianchi

Wszystko ( Bianchi )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Bianchi

Bianchi to ikoniczna włoska marka o bogatej przeszłości sięgającej 1885 roku, znana ze swojej wyższości w przygotowywaniu wyścigowych rowerów i akcesoriów. Marka została założona przez Edoardo Bianchiego w Mediolanie, we Włoszech, i od ponad stu lat pozostaje na czele przemysłu rowerowego.
Rowery Bianchi są sławne ze swojej zaawansowanej technologii, rzemiosła i inteligentnego designu. Zostały one wykorzystane do osiągnięcia sukcesu w niezliczonych wyścigach profesjonalnych, w tym Giro d'Italia i Tour de France, potwierdzając ich ważną rolę jako najlepszych na świecie rowerów wyścigowych.
Obietnica tworzenia marki jest przedstawiana poprzez jej pionierskie wykorzystanie materiałów, takich jak włókno węglowe i aluminium w strukturach rowerów, co prowadzi do bardziej lekkich, szybszych i eleganckich jazd. Charakterystyczny zielony kolor Celeste Bianchi jest natychmiast rozpoznawalny, reprezentujący ich lojalność zarówno wobec praktyki, jak i postępu.
Oprócz rowerów drogowych i wyścigowych Bianchi oferuje szeroką gamę rowerów, w tym rowerów elektrycznych, górskich i miejskich, satysfakcjonujących kolarzy wszystkich rodzajów i poziomów umiejętności. Ich oddanie jakości wzrasta do linii akcesoriów i odzieży rowerowej, zapewniając kolarzom pełne wyposażenie do ich doświadczeń rowerowych.

Kolekcja rowerów i akcesoriów Bianchi

Rowery drogowe Bianchi mają charakterystyczny zielony kolor Celeste, który stał się ikonicznym znakiem tej marki. Odróżnia je od innych rowerów i wyraża włoskie pochodzenie marki. Rowery drogowe Bianchi są znane z wyjątkowego rzemiosła. Każda struktura jest starannie wykonana z precyzyjnymi spawami, zapewniając stabilność, trwałość i wygodną jazdę.
Rowery górskie Bianchi MTB są przeznaczone do precyzyjnego i reaktywnego sterowania. Geometria i projekt struktury oferują zbalansowaną mieszankę siły i zwinności, dzięki czemu są one odpowiednie zarówno do technicznych zjazdów, jak i trudnych wspinaczek. Bianchi oferuje zróżnicowaną gamę modeli MTB, w tym enduro, szlaki, cross-country i rowery downhill.
Ramy rowerowe Bianchi są znane ze swojej specyficznej inżynierii i skupienia na szczegółach. Czy to formy rur, geometria ramy czy budowa ramy, każdy element jest starannie wykonany dla optymalnej wydajności. Bianchi oferuje ramki rowerowe wykonane z różnych materiałów, w tym włókna węglowego, aluminium, stali i tytanu.
Rowery szutrowe Bianchi są zaprojektowane, aby poradzić sobie z szerokim zakresem terenu, dzięki czemu są one idealne dla osób, które lubią eksplorację różnych powierzchni. Niezależnie od tego, czy są to długodystansowe doświadczenia szutrowe, wszechstronne komunikowanie się czy bikepacking, te rowery są uniwersalne wystarczająco do tego, aby sobie z tym poradzić.
Rowery miejskie Bianchi zazwyczaj mają inteligentne i ponadczasowe struktury, które odzwierciedlają włoskie pochodzenie marki. Struktury są nowoczesne i często dostępne w tradycyjnych kolorach, co przyciąga kolarzy, którzy cenią estetykę.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij