up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Klim Tactical Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Klim Tactical Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

plus
Klim

Klim Tactical Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Opis produktu Klim Tactical Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

KLIM Tactical są specjalnie zaprojektowane dla jeźdźców terenowych i podwójnych sportowców, którzy szukają efektywnego, niskoprofilowego systemu opancerzenia skóry. Połączenie doskonałych właściwości ochronnych dzięki perforowanej zbroi PORON® z wysoce oddychającą obudową zapewnia lepsze wrażenia z jazdy od świtu do zmierzchu.


Funkcje:

Dual Sport Off Road obok opancerzonego skóry
Styl kompresji Dopasowanie w czterech kierunkach
Perforowana przegubowa wyściółka Poron® Xrd® w strefach uderzenia
Kieszenie z siateczki ułatwiają pełną oddychalność i przepływ powietrza
Przegub w pozycji kierowcy
Konstrukcja głównego materiału chłodzącego Klimatek ™
Wysoce oddychający
Integracja środków przeciwdrobnoustrojowych w ramach polityki higieny
Bez tagów
Płaskie szwyZ Klim Tactical Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Klim i ich produkty do motocykle-wyposazenie, odwiedź naszą kategorię Odzież męska, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Klim Tactical Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Rodzaje rękawów
Długie
Kolor
Szary

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up