up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 131A Toner

plus
HP

HP 131A Toner

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu HP 131A Toner

Punktory HP 131A Original Magenta 1 sztuk:
Wywieraj profesjonalny wpływ, drukując wspaniałe kolorowe dokumenty i materiały marketingowe. Połysk tonera zapewnia obrazy o jakości fotograficznej. Uzyskaj wyniki jakości biznesowej na szerokiej gamie papierów laserowych.
Wybierz oryginalne kasety z tonerem HP LaserJet, aby uzyskać wyjątkową niezawodność. Unikaj frustrujących przedruków, marnowania materiałów eksploatacyjnych i kosztownych opóźnień, które mogą wystąpić w przypadku regenerowanych kartridży. Oryginalne kasety z tonerem HP LaserJet oferują doskonałą ogólną wartość.
Kiedy nadszedł czas na zainstalowanie nowego wkładu, możesz mieć pewność, że konstrukcja wkładu HP sprawia, że wymiana jest szybka i łatwa. Przetwarzaj stare kasety z tonerem do recyklingu przez HP Planet Partners [1].
HP 131A Original Magenta 1 sztuk:
Idealny do drukowania profesjonalnej jakości dokumentów i materiałów marketingowych w biurze, z konsekwentnymi, wysokiej jakości wynikami.
Kaseta z purpurowym tonerem HP 131A LaserJet drukuje dokumenty i materiały marketingowe profesjonalnej jakości w domu lub biurze. Utrzymaj produktywność, unikając zmarnowanego czasu i zasobów. Te naboje są specjalnie zaprojektowane dla twojej drukarki.
Krótki opis opisu HP 131A Original Magenta 1 sztuk:
HP 131A, 1800 stron, magenta, 1 szt.
Długie podsumowanie opisu HP 131A Original Magenta 1 sztuk:
HP 131A. Wydajność stron z kolorowym tonerem: 1800 stron, Drukowanie kolorów: magenta, Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Oświadczenie HP 131A Original Magenta 1 sztuk:
Dostępność programu jest różna. Zwrot i recykling oryginalnych wkładów HP jest obecnie dostępny w ponad 50 krajach, terytoriach i regionach Azji, Europy oraz Ameryki Północnej i Południowej za pośrednictwem programu HP Planet Partners.
Dane techniczne:
Typ: oryginalny
Drukowanie kolorów: magenta
Opakowanie zbiorcze: nie
Technologia druku: druk laserowy
Kompatybilność: HP LaserJet Pro M251 / M276
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Pojemność kasety: Standardowa wydajność
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 1800 stron
Kod OEM: CF213A
Warunki operacyjne:
Wilgotność względna podczas pracy (GG): 20 80%
Temperatura przechowywania (TT): 20 40 ° C
Waga i wymiary:
Szerokość opakowania: 365 mm
Głębokość opakowania: 100 mm
Wysokość opakowania: 110 mm
Waga opakowania: 800 g


W techinn, pokazujemy całą charakterystykę HP 131A Toner. W elektronika i komputery sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary HP 131A Toner. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów HP 131A Toner i korzystaj z naszych ofert elektronika i komputery sprzętu.

Cechy HP 131A Toner

Kolor
Purpurowy
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up