up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lenovo

Kategorii

Wszystko ( Lenovo )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Lenovo

Lenovo to międzynarodowo uznana firma technologiczna, która wypracowała sobie niszę na światowym rynku informatyki i cyfrowej innowacji. Założona w Pekinie w Chinach w 1984 roku, Lenovo przekształciła się w potęgę na rynku technologicznym, z zaangażowaniem w dostarczanie nowatorskich rozwiązań, aby sprostać zmieniającym się potrzebom zarówno konsumentów, jak i biznesu. Jak Lenovo kontynuuje przekraczanie granic technologii, jego zaangażowanie w innowację i zrównoważony rozwój pozostaje niezachwiane. Firma jest zobowiązana do zmniejszenia swojego śladu węglowego poprzez wdrażanie ekologicznych praktyk w produkcji i projektowaniu produktów, takich jak wykorzystanie materiałów wtórnych oraz zmniejszenie zużycia energii. Podróż Lenovo od jego skromnych początków w Pekinie do stania się globalną potęgą technologiczną jest świadectwem jego zaangażowania w jakość, innowację i satysfakcję klienta. Oferując szeroki portfel obejmujący laptopy, tablety, stacje robocze, monitory, urządzenia peryferyjne i zasilacze, Lenovo nie jest tylko marką; to niezawodny partner w stale zmieniającym się świecie technologii, umożliwiający użytkownikom podejmowanie przyszłości z pewnością i wygodą. Lenovo Innowacje jutra i dziś

Laptopy Lenovo są sławione za ich smukłe projekty, wyjątkową wydajność i trwałość. Oferując szeroki wybór modeli dostosowanych do różnych preferencji użytkowników, laptopy Lenovo zyskały reputację niezawodności i innowacji. Od smukłego i stylowego serii Yoga po wytrzymałą linię ThinkPad, laptopy Lenovo wspierają profesjonalistów, studentów i twórców na całym świecie. Oferta tabletów Lenovo zapewnia bezproblemowe połączenie produktywności i rozrywki. Czy poszukujesz wszechstronnego urządzenia 2 w 1, takiego jak Lenovo Tab P11 Pro, czy przystępnego cenowo tabletu do konsumpcji multimediów, tablety Lenovo oferują różnorodne opcje dostosowane do Twojego cyfrowego stylu życia. Komputery stacjonarne Lenovo łączą moc i wszechstronność, aby sprostać wymaganiom zarówno użytkowników hobbystycznych, jak i profesjonalistów. Seria IdeaCentre cechuje się smukłymi, oszczędzającymi miejsce projektami, podczas gdy seria ThinkCentre zapewnia niezawodność i wydajność, dzięki czemu komputery stacjonarne Lenovo są odpowiednie dla różnych potrzeb informatycznych. Monitory Lenovo są zaprojektowane, aby zwiększyć Twoje doświadczenie wizualne. Oryginalne wyświetlacze i ergonomiczne projekty, w tym serie ThinkVision i Legion, oferują immersyjne doświadczenie oglądania do pracy lub rozrywki. Myszy i klawiatury Lenovo oferują komfort, precyzję i wydajność. Od ergonomicznych myszy i odpornych na rozlane płyny klawiatur po peryferia do gier z dostosowanym oświetleniem, Lenovo oferuje szeroką gamę akcesoriów, aby podnieść Twoje doświadczenie z komputerem. Zasilacze Lenovo zostały zaprojektowane, aby zapewnić bezproblemowe działanie Twoich urządzeń. Czy potrzebujesz niezawodnego zasilacza do laptopa czy power banku, aby pozostać połączonym w podróży, rozwiązania zasilania Lenovo zapewniają, że będziesz zawsze podłączony.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij