up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Gigabyte

Gigabyte

Wszystko ( Gigabyte )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Gigabyte

Gigabyte, globalny potentat technologii, od ponad trzech dekad znajduje się na czele cyfrowej rewolucji. Firma założona w 1986 roku w Tajpej na Tajwanie, Gigabyte ewoluowała w czołowego dostawcę nowoczesnych rozwiązań sprzętowych, odpowiadających na różnorodne potrzeby entuzjastów technologii, graczy i profesjonalistów. Twórcy treści cieszą się również z nadzwyczajnych mocy przetwarzania i wyświetlaczy dokładnych w kolorze, co sprawia, że laptopy te są wszechstronnymi narzędziami do różnych zadań.
Podróż Gigabyte z skromnego tajwańskiego start-upu do globalnego potęga technologicznego jest świadectwem jego zaangażowania w innowacje i doskonałość. Dzięki zróżnicowanej ofercie produktów obejmującej laptopy, monitory do gier, karty graficzne, płyty główne, skrzynki do wież i kamery akcji, Gigabyte nadal umożliwia użytkownikom na całym świecie wykorzystanie ich potencjału cyfrowego. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem, profesjonalistą twórczym, czy entuzjastą technologii, nowoczesne rozwiązania Gigabyte mają coś do zaoferowania dla każdego.

Gigabyte Wyzwalający Potencjał Cyfrowy

Laptopy Gigabyte są świadectwem zaangażowania marki w innowacje i wydajność. Zaprojektowane z myślą o graczach i profesjonalistach kreatywnych, laptopy te łączą stonowane wzornictwo z mocnymi konfiguracjami sprzętowymi. Laptopy Gigabyte słyną z ich ponadprzeciętnej wydajności w grach, wyposażone w karty graficzne NVIDIA GeForce, wyświetlacze o wysokiej częstotliwości odświeżania i oferujące niesamowite wrażenia z gry. Monitory do gier Gigabyte zostały zaprojektowane, aby podnieść doświadczenia z gier na nowy poziom. Dzięki wysokorozdzielczym panelom, wysokim częstotliwościom odświeżania i technologiom synchronizacji adaptacyjnej, monitory te zapewniają płynne, bezprzerwowe wizualizacje gier. Seria AORUS dla graczy oferuje flagowe funkcje, takie jak obsługa HDR i wyświetlacze ultra-szerokokątne dla najbardziej wymagających graczy.
Gigabyte jest synonimem kart graficznych najwyższej klasy. Napędzane przez karty GPU NVIDIA i AMD, karty graficzne Gigabyte słyną z wyjątkowej wydajności i możliwości przetaktowywania. W różnych modelach dostosowanych do potrzeb graczy, twórców treści i profesjonalistów wymagających wyższej mocy graficznej. Płyty główne Gigabyte stanowią rdzeń wielu wysokowydajnych komputerów PC. Z historią postępów technologicznych, oferują szeroki wybór, od przyjaznych dla budżetu do ekskluzywnych płyt głównych. Te płyty główne obsługują najnowsze technologie procesorów i kart graficznych oraz wyposażone są w silne systemy dostarczania energii, zapewniając stabilność systemu nawet w sytuacjach obciążenia.
Skrzynki wieżowe Gigabyte lub obudowy komputerowe zaprojektowano zarówno z myślą o formie, jak i funkcji. Obudowy te oferują wystarczającą przestrzeń do tworzenia niestandardowych konfiguracji PC, zapewniając efektywne zarządzanie kablami i optymalny przepływ powietrza. Często wyposażone w podświetlenie RGB i szklane panele, umożliwiają użytkownikom prezentowanie swoich unikalnych wież komputerowych z stylem. Gigabyte wkroczył do świata kamer akcji, oferując wytrzymałe, wysokowydajne urządzenia, które rejestrują ekscytację z outdoorowych przygód. Z możliwością nagrywania w jakości 4K, wodoodpornymi konstrukcjami i zaawansowanymi technologiami stabilizacji, kamery akcji Gigabyte są zaufanymi towarzyszami dla miłośników wrażeń i wielbicieli aktywności na świeżym powietrzu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij