up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Smartphones

Smartphones

Smartwatches

Smartwatches

Laptopy

Laptopy

Tabletki

Tabletki

Słuchawki

Słuchawki

Komputery stacjonarne

Komputery stacjonarne

Kategorii

Części

Elektryczność i Smarthome

Kable

Komputery

Sport

Tablety-Ebooki

Telefony

TV-Audo

Urządzenia Peryferyjne

Wszystko( Apple )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Apple

Apple Inc. to amerykańska firma technologiczna, która zrewolucjonizowała globalny pejzaż przy użyciu swoich innowacyjnych produktów i usług. Założona w 1976 roku przez Steve'a Jobsa, Steve'a Wozniaka i Ronalda Wayne'a, Apple zaczęła jako firma komputerowa w garażu w Cupertino w Kalifornii. Od skromnych początków firma przekształciła się w jedną z czołowych światowych firm technologicznych, słynącą z innowacyjnych projektów, przyjaznych interfejsów i bezproblemowej integracji oprogramowania i sprzętu. Wraz z iPhone'em, Apple wprowadził App Store, dostarczając użytkownikom ogromnego ekosystemu aplikacji do różnych celów. Apple wprowadził iPada w 2010 roku i nadal wprowadza innowacyjne techniki, przekształcając rynek tabletów. Zobowiązanie firmy do eleganckiego designu i wyjątkowego doświadczenia użytkownika przyniosło jej zagorzałych fanów na całym świecie. Apple był także na czele inicjatyw zrównoważonego rozwoju, zamierzając osiągnąć neutralność węglową w swoich globalnych operacjach korporacyjnych do 2030 roku i zachęcając swoich dostawców do przejścia na odnawialne źródła energii. Apple Inc. odegrała decydującą rolę w kształtowaniu pejzażu technologicznego przez lata. Apple nadal redefiniuje granice innowacji, zachwycając użytkowników na całym świecie swoim zaangażowaniem w jakość, design i doświadczenie użytkownika.

Innowowanie świata, jeden produkt na raz z Apple

Apple Smartfony, znane jako iPhone'y, stały się ikonami, które łączą design, wydajność i zaawansowaną technologię. iPhone oferuje wyświetlacze wysokiej jakości, potężne procesory i intuicyjny system operacyjny (iOS), umożliwiający bezproblemową integrację z innymi produktami Apple. Apple zegarki inteligentne, znane jako Apple Watch, przekształciły rynek technologii noszonej. Te eleganckie i zaawansowane zegarki oferują szereg funkcji monitorowania zdrowia i wydajności fizycznej, w tym monitorowanie tętna, pomiary EKG i monitorowanie snu. Poza zdrowiem i wydajnością fizyczną Apple Watch działa jako rozszerzenie iPhone'a, umożliwiając użytkownikom odbieranie powiadomień, dzwonienie i interakcję z różnymi aplikacjami bezpośrednio z nadgarstków. Laptopy Apple, znane jako MacBook Air i MacBook Pro, są słynne z eleganckiego designu, doskonałej jakości wykonania i wydajnej wydajności. Dzięki takim funkcjom jak Retina display, Force Touch trackpad i system operacyjny macOS laptopy Apple trafiają do kreatywnych profesjonalistów, studentów i użytkowników codziennych. iMac i Mac Pro to oferty Apple dla stacji roboczych, skierowane do kreatywnych profesjonalistów i użytkowników zaawansowanych. iMac oferuje wszechstronne, wielofunkcyjne rozwiązanie, oferujące wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości i potężne sprzęty zamontowane w monitorze. Myszy i klawiatury Apple są idealne ze względu na swój kompaktowy design i bezproblemową funkcjonalność. Magic Mouse i Magic Keyboard oferują bezprzewodową łączność i bezproblemową integrację z urządzeniami Apple, zapewniając użytkownikom płynne i wydajne doświadczenie użytkownika. Głośniki Apple, w tym HomePod i HomePod mini, oferują wysokiej jakości dźwięk i bezproblemowo integrują się z ekosystemem Apple. Te inteligentne głośniki Apple można sterować poleceniami głosowymi za pośrednictwem Sirena i można ich używać do odtwarzania muzyki, ustawiania przypomnień, sterowania urządzeniami inteligentnymi i wielu innych.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij