Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Johnson Pump

O Johnson Pump
"Johnson Pump jest globalnym liderem w projektowaniu i produkcji pomp i akcesoriów do zastosowań przemysłowych, morskich i rekreacyjnych. Firma oferuje szeroki zakres produktów, w tym pompy odśrodkowe, pompy tłokowe, pompy membranowe, pompy z elastycznym wirnikiem, pompy sterujące przepływem, pompy z przekładnią wewnętrzną, pompy z napędem magnetycznym, pompy procesowe oraz pompy z wirnikiem obrotowym.
Johnson Pump oferuje także rozwiązania dla pomp zęzowych, pomp do przesyłania paliwa, pomp chłodniczych do silników, pomp cyrkulacyjnych, sprzętu do awaryjnego pompowania, pomp sprzęgłowych, pomp do obsługi ścieków i toalet, systemów odprowadzania wody, zestawów wysokociśnieniowych do mycia pokładu oraz systemów ciśnieniowych do wody.
Johnson Pump został założony w 1968 roku w Örebro, w Szwecji, przez Larsa Johnsona, wizjonera i inżyniera, który dostrzegł potencjał pomp w różnych branżach i rynkach. Johnson Pump zawsze stawiał potrzeby klientów na pierwszym miejscu i opracował innowacyjne i niezawodne produkty, które spełniają konkretne wymagania aplikacyjne.
Jednym z kluczowych segmentów, który obsługuje Johnson Pump, jest przemysł morski, gdzie firma ta wyrobiła sobie reputację doskonałości i jakości. Johnson Pump oferuje kompleksowy zakres pomp i akcesoriów dla łodzi różnych rozmiarów i typów, od jachtów rekreacyjnych po statki handlowe. Niektóre z produktów, które Johnson Pump dostarcza na rynek morski, to:
Johnson Pump toaleta łodziowa jest kompaktowym i łatwym w instalacji systemem toaletowym, który wykorzystuje pompę z wirnikiem elastycznym do spłukiwania i rozdrabniania odpadów. Toaletę można obsługiwać za pomocą przycisku lub zaworu elektromagnetycznego i ma niskie zużycie wody oraz ciche działanie. Toaleta może być podłączona do zbiornika na odpady lub wyjścia odpływowego i ma funkcję samozasysania, która zapobiega powstawaniu próżni.
Johnson Pump myjka pokładowa jest mocną i trwałą pompą, która może być używana do mycia pokładu, kotwicy lub łańcucha na łodzi. Pompa ma wał ze stali nierdzewnej i korpus z brązu i może obsługiwać wodę słodką lub słoną. Pompa może być zamontowana poziomo lub pionowo i ma wbudowany przełącznik ciśnienia, który automatycznie włącza i wyłącza pompę, gdy otwarte lub zamknięte jest końcówka natrysku.
Johnson Pump silnik toaletowy jest silnikiem zastępczym do toalety łodziowej Johnson Pump, w przypadku awarii lub zużycia oryginalnego silnika. Silnik jest łatwy w instalacji i ma długą żywotność. Jest on kompatybilny zarówno z systemami 12V, jak i 24V i ma zabezpieczenie termiczne, które zapobiega przegrzaniu.
Johnson Pump podgrzewacz wody jest wysokowydajnym podgrzewaczem wody, który wykorzystuje wodę chłodzącą silnika do podgrzania świeżej wody do użytku domowego. Podgrzewacz ma zbiornik ze stali nierdzewnej i pokrywę z polipropylenu oraz może pomieścić do 40 litrów gorącej wody. Podgrzewacz ma element grzejny elektryczny, który może być używany jako zapasowe źródło ciepła, gdy silnik nie pracuje. Podgrzewacz ma również zawór bezpieczeństwa, który zapobiega nadciśnieniu i termostat, który reguluje temperaturę wody.
Johnson Pump regulator ciśnienia wody jest urządzeniem, które reguluje ciśnienie wody w układzie hydraulicznym łodzi i chroni rury i przyłącza przed uszkodzeniami. Regulator ma korpus z mosiądzu i sprężynę ze stali nierdzewnej oraz może obsługiwać ciśnienie do 16 barów. Regulator ma regulowany gałkę, która pozwala użytkownikowi ustawić pożądane ciśnienie wody oraz manometr, który wyświetla bieżące ciśnienie. Regulator ma również wbudowany filtr, który usuwa zanieczyszczenia i zanieczyszczenia z wody.
"