Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Aqua Marina

O Aqua Marina
"Aqua Marina to nie tylko marka; to brama do świata morskich przygód. Od błyszczącego spokoju szklanej tafli jeziora po ekscytację fal, Aqua Marina wyposaża Cię we wszystko, czego potrzebujesz, aby wiosłować, odkrywać i podbijać wodę. Ich historia, podobnie jak podróże, które inspirują, jest ciągłym poszukiwaniem i innowacją, co czyni ich globalnym liderem w dziedzinie nadmuchiwanych desek do pływania (SUP), kajaków i akcesoriów.
Marka została założona w 2006 roku przez grupę ORPC, czołowego producenta nadmuchiwanych produktów w Chinach. Od tego czasu marka rozszerzyła swoją gamę produktów i sieć dystrybucji na ponad 60 krajów na całym świecie. Założyciele, zainspirowani miłością do oceanu i duchem przygody, dostrzegli ograniczenia tradycyjnych sztywnych desek. Wyobrażali sobie deski, które były lżejsze, łatwiejsze do transportu i bardziej przyjazne dla użytkownika, otwierając radości pływania dla szerszej publiczności.
To wizja zmaterializowała się w postaci pierwszego nadmuchiwanej deski SUP. To było odkrycie nie tylko dla Aqua Marina, ale dla całego przemysłu sportów wodnych. Wygoda i dostępność nadmuchiwanych desek zrewolucjonizowały sposób, w jaki ludzie oddziałują z wodą, a Aqua Marina stała na czele tego ekscytującego trendu.
Dzisiaj oferta Aqua Marina rozciąga się daleko poza SUP-y. Ich wszechstronna gama obejmuje nadmuchiwane kajaki w różnych rozmiarach i stylach, zaspokajając potrzeby samotnych wioślarzy, rodzin i nawet entuzjastów wędkarstwa. Torby i worki wodoszczelne Aqua Marina zapewniają ochronę Twojego sprzętu, a szeroka linia sprzętu do kajaków i SUP - od wioseł i pomp po płetwy i siedzenia - gwarantuje płynne i wygodne doświadczenie na wodzie.
Produkty Aqua Marina są projektowane z wykorzystaniem zaawansowanej technologii i materiałów, takich jak tkanina drop-stitch, podwójna tkanina i powłoka PVC, zapewniające trwałość, stabilność i wydajność. Produkty są również łatwe w pompowaniu, spuszczaniu powietrza, transporcie i przechowywaniu, co czyni je wygodnymi i dostępnymi dla użytkowników na wszystkich poziomach i w różnym wieku.
Produkty marki są odpowiednie do różnych aktywności wodnych, takich jak surfing, kajakarstwo, żeglowanie, wędkarstwo, żeglarstwo i fitness. Produkty są również dostępne w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach i funkcjach, aby zaspokoić różne preferencje i potrzeby klientów. Motto marki to "Cuda są wszędzie", co wyraża misję marki polegającą na inspiracji ludzi do eksplorowania i doceniania piękna i różnorodności wody i natury."