up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Five Ten

Five Ten

Wszystko ( Five Ten )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Five Ten

Five Ten to marka zajmująca się profesjonalnymi wyrobami obuwia i sprzętu sportowego o najwyższej wydajności. Marka ma bogatą historię sięgającą lat 80. XX wieku i jest najlepszym wyborem dla miłośników turystyki, sportowców i przygód. Five Ten jest znany z wyjątkowych projektów i wyższej technologii, które zapewniają maksymalny komfort, wytrzymałość i funkcjonalność w trudnych warunkach. Marka oferuje szeroki wybór obuwia idealnego do jazdy na rowerze górskim, wspinaczce, sportach wodnych i wędrówkach. Jedną z najważniejszych cech jest skupienie marki na wydajności i materiałach swoich produktów. Dzięki badaniom i projektowaniu Five Ten ciągle oferuje obuwie, które zapewnia doskonały chwyt, ochronę i przyczepność. Jest to widoczne w ich użyciu gumy Stealth, która oferuje nieporównywalną przyczepność i siłę na nierównym terenie. Marka jest zobowiązana do odpowiedzialności ekologicznej i zrównoważonego rozwoju. Five Ten stara się zmniejszyć swój wpływ na środowisko, stosując ekologiczne materiały i rozwijając procesy. Zobowiązanie marki do trwałości zgadza się z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty świadomie ekologiczne w przedsiębiorstwach outdoorowych. Five Ten ma swoje miejsce jako szanowana i zaufana marka z powodu poświęcenia jakości, twórczości i ekologicznego rzemiosła. Czy jesteś weekendowym przygodowcem, czy zawodowym sportowcem, marka oferuje niezawodne obuwie, które zapewnia optymalną wydajność i komfort wszystkich outdoorowych aktywności.

Five Ten collection oferuje obuwie i odzież do jazdy na rowerze

Buty Five Ten mają podeszwy z gumy Stealth, które zapewniają wyjątkową przyczepność na różnych powierzchniach, w tym kamieniach, wilgotnym terenie i pedałach rowerowych. Ten doskonały chwyt zwiększa bezpieczeństwo i wydajność w różnych ćwiczeniach. Buty Five Ten mtb zapewniają równowagę między odczuwaniem pedału a chwytem. Ta czułość pozwala rowerzystom czuć pedał pod stopami, co jest niezbędne do precyzyjnych trików i dostosowań podczas jazdy na rowerze. Buty Five Ten do jazdy na rowerze są wykonane z trwałych materiałów i obszarów wzmocnionych, aby zapewnić trwałość. Odzież Five Ten do jazdy na rowerze ma wysokiej jakości tkaniny, które odprowadzają wilgoć od ciała, zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV i zapewniają komfort podczas długich jazd. Odzież Five Ten do jazdy na rowerze dla mężczyzn jest zaprojektowana z cech charakterystycznych dla jazdy na rowerze, takich jak cięcia w celu optymalizacji mobilności, strategicznie umieszczone wentylacje dla wygody i uproszczone projekty, aby zmniejszyć opór. Odzież Five Ten do jazdy na rowerze dla kobiet może mieć na celu trwałość w celu wytrzymania wymagań jazdy na rowerze, czy to na torze, drodze czy w miejskim środowisku. Ubrania mają takie cechy jak kieszenie na zamek błyskawiczny do bezpiecznego przechowywania i elementy odblaskowe dla widoczności.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij