Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Wilier

O Wilier
"Wilier, włoska ikona w świecie kolarstwa, jest synonimem doskonałości, innowacji i pasji od czasu swojego powstania w 1906 roku. Dzięki ponad stuletniej tradycji, Wilier nieustannie przesuwa granice projektowania i wydajności rowerów. Stała się zaufaną marką wśród kolarzy na całym świecie.
Wraz z ciągłym rozwojem, Wilier pozostaje wierna swojemu zaangażowaniu w przesuwanie granic technologii i projektowania rowerów. Dzięki bogatej historii osiągnięć w wyścigach oraz dedykacji w spełnianiu różnorodnych potrzeb kolarzy, Wilier pozostaje marką, którą kolarze ufają i kochają. Wybierając Wilier, doświadczysz pasji i innowacji, które definiują włoskie kolarstwo od pokoleń.

Wilier - pionier doskonałości w rowerach

Wilier oferuje różnorodną gamę rowerów, dostosowaną do potrzeb każdego kolarza. Ich zaangażowanie w jakość i wydajność przejawia się w każdym modelu rowerów Wilier, niezależnie czy jesteś zawodowcem czy amatorskim rowerzystą. Wilier rowery szosowe są zaprojektowane z myślą o prędkości, precyzji i komforcie. Wykonane z najnowocześniejszych materiałów i zaprojektowane z myślą o aerodynamice, zapewniają one niezapomniane doznania podczas jazdy po asfalcie. Niezależnie czy pokonujesz strome podjazdy czy ścigasz się o rekordy, Wilier rowery szosowe są idealnym towarzyszem.
Dla tych, którzy szukają przygód poza utartymi szlakami, Wilier rowery gravelowe są idealnym wyborem. Te wszechstronne maszyny są stworzone do radzenia sobie z trudnym terenem, szutrowymi drogami i szlakami. Łączą one wytrzymałość z precyzyjnym prowadzeniem, dając Ci wolność do eksploracji nowych horyzontów. Wykorzystując najnowsze technologie w rowerach elektrycznych, Wilier rowery elektryczne wzmacniają Twoją siłę pedałowania, zachowując przy tym klasyczny włoski design i rzemiosło. Niezależnie czy jeździsz do pracy czy na rekreacyjne wycieczki, te rowery zapewniają płynne połączenie wsparcia elektrycznego i tradycyjnego doświadczenia jazdy.
Ekspertyza marki rozciąga się również na tworzenie wydajnych ramek rowerowych Wilier. Starannie zaprojektowane i wykonane, ich ramy są fundamentem wyjątkowych rowerów. Każda rama jest dowodem na ich zaangażowanie w innowacyjność i jakość, zapewniając solidną i wydajną jazdę. Wilier zdaje sobie sprawę, że kolarze potrzebują niezawodnego sprzętu w swoich podróżach. Torby rowerowe Wilier są zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i stylu, oferując dużo miejsca na przechowywanie i wytrzymałość do ochrony cennego sprzętu w podróży. Uzupełniając doświadczenie z marką Wilier jest ich linia odzieży rowerowej. Od koszulek i spodenek do kurtek i akcesoriów, Wilier odzież rowerowa łączy włoski styl z zaawansowanymi materiałami i ergonomicznym designem. Niezależnie czy ścigasz się czy jeździsz dla rekreacji, ich odzież zapewnia komfort i styl."