up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Specialized

Męska odzież

Męska odzież

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

męskie buty

męskie buty

Hełmy

Hełmy

Koła i opony

Koła i opony

Rowery i ramy

Rowery i ramy

Kategorii

Części Rowerowe

Części Zapasowe

Elektronika

Kaski

Koła i Opony

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Oświetlenie

Przechowywanie i Transport

Rowery Elektryczne

Rowery i Ramy

Szkolenie i Konkurencja

Torby

Utrzymanie

Wszystko( Specialized )

Specialized

Specialized to wiodący producent i dystrybutor części i akcesoriów rowerów górskich. Firma została założona w 1974 roku przez Mike'a Sinyarda i ma swoją siedzibę w mieście Morgan Hill w Kalifornii. Marka stała się centrum uwagi dla wielu entuzjastów i zawodowych kolarzy, którzy ufają Specialized z ich częściami rowerowymi i sprzętem na europejskiej trasie. Firma jest oddana do produkcji wyższej jakości sprzętu i akcesoriów rowerowych, aby poprawić wydajność każdego kolarza. Specialized jest teraz jedną z najlepszych marek oferujących wysokiej jakości części rowerowe na całym świecie. Jeśli chcesz wartości z innowacją, aby zwiększyć wydajność wyścigu, wybierz sprzęt rowerowy od Specialized w Bikeinn.
Oprócz sprzętu rowerowego, Specialized oferuje również dobrą gamę kasków. Kaski marki Specialized są specjalnie zaprojektowane, aby zapobiec możliwym urazom głowy. Pomogą Ci ochronić się podczas ciężkiego upadku lub wypadku podczas wyścigu. Są aerodynamiczne, super wygodne i zapewniają dobrą wentylację. Dodatkową cechą MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) jest zmniejszenie sił obrotowych spowodowanych wpływami i nagłymi ruchami, co czyni je najlepszymi kaskami na rynku.

Specialized marka rowerów to najlepsze rowery górskie

Specialized marka rowery górskie są łatwe do jazdy w najbardziej stromych wzgórzach. Są lekkie do noszenia i oferują doskonałe wsparcie, aby zwiększyć wydajność kolarza. Trwałość i innowacja w projektowaniu i technologii czynią je super niezawodnymi. Specialized rockhopper to kolejne idealne rozwiązanie dla zawodowego kolarza, który chce poprawić swoje doświadczenie, a nawet dla nowego początkującego w tej dyscyplinie. Jest dostępny w najlepszym rozsądnym zakresie cenowym, oferując większą wszechstronność.
W przeciwieństwie do rowerów górskich, Specialized oferuje również najszerszą kolekcję rowerów szosowych. Specialized marka rowery szosowe są sławne wśród gwiazd zawodowego kolarstwa. Możesz łatwo polegać na zdolności roweru szosowego dzięki jego wysokiej jakości projektowi i stabilności. Jego podstawowa i innowacyjna struktura z zaawansowanymi technologiami sprawia, że kolarz czuje się bezpiecznie podczas jazdy. Ponadto lekki materiał wspiera szybszą prędkość z wielką frajdą.

Marka oferuje również szeroką gamę Specialized gravel bikes. Kiedy droga jest prosta, ale trudna do jazdy z powodu żwiru, te rowery są dla Ciebie najlepsze. To niepewne doświadczenie jazdy daje Ci dodatkowy chwyt potrzebny do ukończenia wyścigu, zwiększając wydajność i prędkość. Dlatego bez wątpienia jest najlepszy, aby Twoja przygoda na zróżnicowanym terenie była jeszcze bardziej przyjemna.
Specialized marka rowery elektryczne to nazwa innowacji i inspiracji. Te rowery elektryczne są zaprojektowane, aby Cię wspierać, aby zwiększyć Twoją prędkość szybciej niż standardowy rower. Czy chcesz ich na codzienne użytkowanie, czy wyścigi, dają Ci ten dodatkowy impuls, aby pomóc Ci osiągnąć twój cel szybciej, oszczędzając dużo energii i czasu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij