up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Specialized

Męska odzież

Męska odzież

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

męskie buty

męskie buty

Hełmy

Hełmy

Koła i opony

Koła i opony

Rowery i ramy

Rowery i ramy

Kategorii

Części rowerowe

Części zapasowe

Elektronika

Kaski

Koła i opony

Obuwie damskie

Obuwie męskie

Odzież damska

Odzież dziecięca

Odzież męska

Oświetlenie

Przechowywanie i transport

Rowery i ramy

Szkolenie i konkurencja

Torby

Utrzymanie

Wszystko( Specialized )

Specialized

Specialized to znany producent i dystrybutor części i akcesoriów rowerowych. Firma została założona w 1974 roku. Jej siedziba znajduje się w Morgan Hill w Kalifornii, USA. Założycielem marki jest Mike Sinyard.


Wielu profesjonalnych rowerzystów i entuzjastów rowerów wybrało specjalistyczne części i komponenty rowerowe na europejskich torach rowerowych marki Specialized . Marka jest zaangażowana w dostarczanie innowacyjnych i wysokiej jakości części, które mogą zapewnić najwyższe osiągi w każdym wyścigu. Specialized od dziesięcioleci jest pionierem w produkcji wysokiej jakości części rowerowych. Dziś znana jest jako jedna z największych marek rowerowych na świecie.


Jeśli lubisz ćwiczyć jazdę na rowerze MTB na rowerze elektrycznym, wybierz Specialized Turbo Levo , aby uzyskać najlepszą jakość jazdy. Jeśli wolisz rower górski, Specialized MTB Epic ma najlepszą konstrukcję zawieszenia, jaką kiedykolwiek stworzono. Jeśli wolisz sztywniejszy model, opona Specialized MTB Rockhopper wykonana z aluminium oferuje najlepsze osiągi. Specialized Stumpjumper również wykonany z aluminium to kolejna opcja, aby cieszyć się górą z najlepszą odpornością i kontrolą.


Oprócz rowerów Specialized ma cały potrzebny sprzęt, od odzieży męskiej i damskiej , takiej jak szorty, koszulki, skarpetki i nie tylko, po buty, kaski i torby.

clouse menu Zamknij