up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Canon CLI-526 Wkład Atramentowy

Canon CLI-526 Wkład Atramentowy

Canon CLI-526 Wkład Atramentowy

plus
Canon

Canon CLI-526 Wkład Atramentowy

Opis produktu Canon CLI-526 Wkład Atramentowy

To opakowanie zbiorcze zawiera po jednym zbiorniku z atramentem cyjan, magenta i żółtym. Zestaw trzech 9-ml zbiorników z atramentem zapewnia wygodę i oszczędność. System ChromaLife100 + w połączeniu z papierami fotograficznymi Canon zapewnia oszałamiające rezultaty i długowieczność.
KORZYŚCI:
Oryginalny tusz Canon zapewnia średnio o 35% lepszą jakość wydruków niż kartridże
Oryginalny atrament firmy Canon zapewnia stałą jakość wydruków przez 100% czasu
Oryginalny tusz Canon jest w 100% niezawodny, więc możesz drukować z mniejszym obciążeniem
SPECYFIKACJE:
System ChromaLife100 +
Program MultipackRecycling
Zaoszczędź do 5% na tuszu
Oryginalny tusz


Lubisz Canon CLI-526 Wkład Atramentowy? Zapoznaj się z kolekcją elektronika i komputery i odkryj duży wybór produktów do Eksploatacyjne i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla elektronika i komputery. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Eksploatacyjne jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Canon CLI-526 Wkład Atramentowy

Kolor
Żółty
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
Canon

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up