up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tp-link AV500 Tl-Pa4010P Adapter PLC

Tp-link AV500 Tl-Pa4010P Adapter PLC

plus
Tp-link

Tp-link AV500 Tl-Pa4010P Adapter PLC

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Tp-link AV500 Tl-Pa4010P Adapter PLC

Szybkość transmisji danych do 500 Mb / s1 przez przewody elektryczne, idealne do przesyłania strumieniowego wideo HD
Zintegrowane gniazdo zasilania zapewnia, że żadne gniazdo zasilania nie zostanie zmarnowane
Konstrukcja typu '' podłącz i używaj '' oraz łatwe szyfrowanie za jednym naciśnięciem przycisku
Tryb oszczędzania energii automatycznie zmniejsza zużycie energii nawet o 85% 2

Co robi ten produkt
TL PA4010P zamienia istniejącą linię energetyczną w sieć o dużej szybkości bez potrzeby stosowania nowych przewodów lub wiercenia. Nie jest wymagana żadna konfiguracja, wystarczy podłączyć adapter do gniazda zasilania i błyskawicznie zbudować infrastrukturę sieciową. Ponadto zintegrowane gniazdo zasilania zapewnia, że żadne gniazdo zasilania nie zostanie zmarnowane. Dzięki prędkości do 500 Mb / si 300 m na przewodach domowych, TL PA4010P jest doskonałym wyborem dla łatwej do zbudowania multimedialnej sieci rozrywkowej.

Do 500 Mb / s, 300 metrów
Dzięki zaawansowanej technologii HomePlug AV, TL PA4010P może zapewnić użytkownikom stabilną, szybką transmisję danych do 500 Mb / s przez domowy obwód elektryczny na odległość do 300 metrów. TL PA4010P to doskonały wybór dla całego domowego rozwiązania do łączenia wszystkich urządzeń kompatybilnych z siecią, od komputerów i konsol do gier, przez dekodery IPTV, po drukarki i dyski twarde NAS.

Filtr sieciowy dla lepszej wydajności
Dzięki zintegrowanemu filtrowi sieciowemu TL PA4010P może zoptymalizować wydajność komunikacji Powerline poprzez tłumienie zakłóceń generowanych przez otaczający sprzęt elektroniczny, który może wpływać na wydajność sieci. Oznacza to, że użytkownicy nie doświadczą nagłego spadku prędkości, gdy do gniazdka zostanie podłączone większe urządzenie zużywające energię.

Dodatkowe gniazdo zasilania dla dodatkowych urządzeń
Dzięki zintegrowanemu gniazdu zasilania, nowy TL PA4010P zapewnia prawdziwą wygodę w Twojej sieci domowej. Zintegrowane gniazdo zasilania umożliwia podłączenie dodatkowego urządzenia lub listwy zasilającej do adaptera tak, jakby było to normalne gniazdko ścienne. Gwarantuje to, że nawet po podłączeniu TL PA4010P żadne gniazdko elektryczne nie zostanie zmarnowane.

Przycisk parowania dla łatwego zabezpieczenia sieci
Po prostu naciskając przycisk Pair na adapterach, użytkownicy mogą w ciągu kilku minut skonfigurować bezproblemową sieć Powerline, wraz z 128-bitowym szyfrowaniem AES dla bezpieczeństwa sieci i ochrony danych.

To takie proste!
1. Podłącz adapter do gniazdka elektrycznego
2. Podłącz urządzenie za pomocą kabla sieciowego do adaptera
3. Naciśnij przyciski szyfrowania - i gotowe!

Zmniejsz zużycie energii nawet o 85%
TL PA4010P, nowa generacja adaptera Powerline, z praktycznym projektem produktu i przyjaznym dla środowiska trybem oszczędzania energii, automatycznie przełączy się z normalnego trybu pracy na tryb oszczędzania energii, który zmniejszy zużycie energii nawet o 85%.
Uwaga: adaptery Powerline powinny być rozmieszczone na tym samym obwodzie i w zestawie po dwa lub więcej.

Teoretyczna maksymalna szybkość transmisji danych kanału pochodzi ze specyfikacji HomePlug AV. Rzeczywista szybkość przesyłania danych będzie się różnić w zależności od środowiska sieciowego, w tym: odległości, ruchu w sieci, hałasu na przewodach elektrycznych, materiału i konstrukcji budynku, jakości instalacji elektrycznej i innych niekorzystnych warunków.
Rzeczywiste dane będą się różnić ze względu na warunki sieciowe i czynniki środowiskowe.


Nie czekaj dłużej i kupuj Tp-link AV500 Tl-Pa4010P Adapter PLC - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na techinn znajdziesz inne produkty Wzmacniacze wi-fi w kategorii Sieci, co dopełni twój zakup. Kupuj Tp-link AV500 Tl-Pa4010P Adapter PLC i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Wzmacniacze wi-fi i wybrać coś dla siebie.

Cechy Tp-link AV500 Tl-Pa4010P Adapter PLC

Kolor
Biały

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up