up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Kryptonite

Kryptonite

Wszystko ( Kryptonite )

O Kryptonite

Kryptonite, zaufana marka w zakresie ochrony rowerów, od lat jest wyznacznikiem bezpieczeństwa dla rowerzystów na całym świecie. Z bogatą historią sięgającą 1972 roku, marka nieustannie oferuje innowacyjne rozwiązania w celu zabezpieczenia cennych dóbr rowerzystów. Podróż Kryptonite rozpoczęła się, gdy jej założyciel, Michael Zane, wraz ze swoimi przyjaciółmi, wyruszył w podróż rowerową przez cały kraj. Ich doświadczenia z kradzieżami skłoniły ich do stworzenia wytrzymałych zamków do rowerów i tak powstała Kryptonite. Przez lata Kryptonite wprowadziła na rynek wiele rewolucyjnych produktów, stając się synonimem ochrony rowerów. Ich zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo rowerzystów sprawiło, że stali się ulubioną marką wśród rowerzystów, entuzjastów jazdy na rowerze i użytkowników komunikacji miejskiej.
Dziś zakres Kryptonite obejmuje nie tylko zamki, ale również szeroką gamę akcesoriów rowerowych, w tym oświetlenia, zamki linowe i systemy wsparcia. Kryptonite w Bikeinn jest Twoim zaufanym partnerem w zakresie ochrony rowerów i konserwacji. Dzięki bogatej historii ochrony ukochanych jednośladów i zaangażowaniu w innowacje Kryptonite nadal świeci jako latarnia bezpieczeństwa i niezawodności w świecie jazdy na rowerze. Przeglądaj naszą ofertę świateł rowerowych, zamków linowych i akcesoriów wspierających, aby podnieść swoje doświadczenie z jazdy na rowerze, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo swojej jazdy. Jeździj z pewnością, dzięki Kryptonite.

Kryptonite chroni Twoją jazdę

Oświetl swoją drogę światłami rowerowymi Kryptonite, aby Twoje wieczorne przejażdżki były bezpieczne i przyjemne. Kryptonite oferuje szeroką gamę świateł przednich i tylnych, zaprojektowanych z myślą o potrzebach rowerzystów. Światła przednie rzucają mocny snop światła, oświetlając drogę przed nami, podczas gdy światła tylne zwiększają naszą widoczność dla innych uczestników ruchu. Światła przednie Kryptonite są zaprojektowane z myślą o wyższej jasności i niezawodności. ich zaawansowana technologia zapewnia jasny i szeroki snop światła, aby poprowadzić Cię przez ciemność, zwiększając Twoje bezpieczeństwo na drodze. Pozostawaj widoczny z tyłu dzięki światłom tylnym Kryptonite, z różnymi trybami do wyboru, aby odpowiadały Twoim preferencjom. Te światła są zaprojektowane, aby zapewnić Ci widoczność dla kierowców i pieszych, zapewniając Ci bezpieczeństwo podczas wieczornych przejażdżek.
Zamki linowe Kryptonite oferują elastyczne, ale jednocześnie wytrzymałe rozwiązania zabezpieczające rower. Te lekkie zamki łatwo jest przenosić i stanowią dodatkową warstwę ochrony, gdy są łączone ze zamkami U. Niezależnie od tego, czy chronisz swoje koła, czy dodajesz dodatkową warstwę ochrony do swojego ramy, zamki linowe Kryptonite chronią Cię. Kryptonite nie kończy się tylko na zamkach i światłach. Rozumieją też znaczenie utrzymania roweru w doskonałej kondycji. Produkty wsparcia rowerowego Kryptonite obejmują niezbędne akcesoria, takie jak stojaki do konserwacji, zestawy narzędzi i rozwiązania montażowe, zapewniając, że Twój rower zawsze jest gotowy na Twoją następną przygodę.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij