up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Maxxis Radiale Opona

plus
Maxxis

Maxxis Radiale Opona

Opis produktu Maxxis Radiale Opona

Radiale jest nowy cud w Bicycle Tire Technology. Korzystanie z prawdziwego promieniowe obudowy, Radiale daje miękkość, elastyczność jazdy, wygładzanie najtrudniejszych dróg.


Radial obudowa pozwala sidewall łatwo zginać i wyginać, co powoduje mniej strat histerezy niż standardowy clincher która rozciąga lub ściska na styku.


Technologia ta jest przeznaczona do produkcji supplest jazdę każdej oponie clincher. Oprócz Opona radialna obudowa wykorzystuje także technologię Maxxis 3C Triple Compound większej życia na ścieranie i na zakrętach kontroli równoczesnej ochronie silkshield przebicie od stopki do stopki.Cechy:


- Worlds tylko prawda opona radialna rower!


- Wysoko elastyczna z niezrównaną przyczepność na zakrętach


- SilkShield


- Technologia Triple Compound 3CDane techniczne:


- Waga: 215 g


- Tpi: 120


- Stopka: Składany


- Compund: 3c


- Psi Maxi: 145


- Bike Teach: 3c Silk TarczęTechnologia:


SilkShield oferuje ochronę od stopki do stopki podczas jedwabników znajduje RAMACH bieżnik tylko. SilkShield zapewnia dodatkowy poziom ochrony bocznych oprócz RAMACH bieżnika.


- Niespotykana komfort jazdy i wydajność


- Radial obudowa pozwala sidewallto łatwo zginać i flex


- 120TPI obudowa


W bikeinn, pokazujemy całą charakterystykę Maxxis Radiale Opona. W rowerowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Maxxis Radiale Opona. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Maxxis Radiale Opona i korzystaj z naszych ofert rowerowy sprzętu.

Cechy Maxxis Radiale Opona

Kolor
Szary
Użycie
Kolarstwo szosowe
Typ opony
Clincher

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up