Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Selle SMP

O Selle SMP
Firma SELLE SMP została założona w 1947 roku. Od tego czasu SELLE SMP zrewolucjonizowało sposób formowania siodeł rowerowych. Dziś ich konstrukcja siodeł stała się znakiem jakości, tworzenia, wygody i ergonomii. SELLE SMP dostarcza swoje produkty do ponad 65 krajów na całym świecie. Firma prowadzi także rynek jako jeden z producentów wysokiej jakości, ergonomicznych siodeł rowerowych. Ze wspaniałą przeszłością trwającą ponad 70 lat, firma zyskała znaczenie innowacji, wyższego inżynierowania i zdecydowanego zobowiązania do wygody i wydajności kolarza.
Ideologia firmy Selle SMP skupia się na tworzeniu siodeł, które poprawiają zarówno ergonomię, jak i estetykę. Ich siodła są szczególnie rozpoznawalne dzięki swoim niesamowitym i futurystycznym konstrukcjom, które są nie tylko widocznie urocze, ale mają także cel. Przekonanie marki w badaniach i produkcji doprowadziło do wynalezienia zaawansowanych technologii siodeł, które spełniają określone wymagania zawodników.
Kolekcja produktów firmy Selle SMP obejmuje szeroki zakres modeli siodeł, przyczyniających się do różnych dyscyplin kolarskich. Każde siodło jest specjalnie przygotowane z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i szczególnej uwagi do szczegółów, zapewniając wydajność i trwałość.

Kolekcja siodeł rowerowych i akcesoriów rowerowych firmy Selle SMP

Siodło Selle SMP ma główne wycięcie lub tor biegnący wzdłuż środka. Ten element konstrukcji dalej zmniejsza nacisk na miejsce pęcherzykowo-odbytnicze, zwiększając przepływ krwi i zmniejszając ryzyko odczuwania zaburzeń czucia i bólu. Akcesoria rowerowe firmy Selle SMP to szczególnie siodła rowerowe i związane z nimi akcesoria. Ich siodła rowerowe dostępne są w szerokim zakresie wytrzymałych materiałów i wygodnych rozmiarach zaprojektowanych w celu maksymalizacji komfortu i wydajności. Błotniki rowerowe Selle SMP są ochronnymi akcesoriami do rowerów, które pomagają kontrolować wodę, błoto i odpadki, które spływają na kolarza i napęd roweru. Siodło Selle SMP ma unikalny i ergonomiczny kształt, który jest starannie zaprojektowany w celu dostosowania do anatomii ludzkiego ciała. Ten projekt ma na celu zmniejszenie nacisku na wrażliwe obszary i poprawę ogólnego komfortu podczas długich wycieczek. Siodło Selle SMP z pianką może oferować opcje dostosowywania, takie jak elastyczne szyny siodłowe, umożliwiające kolarzom dostosowanie pozycji i dopasowania siodła do swoich upodobań. Siodło damskie Selle SMP wykonane jest z wysokiej jakości materiałów w kształcie damskim, zapewniając trwałość i wytrzymałość, nawet przy codziennym użytkowaniu w trudnych warunkach. Siodło męskie Selle SMP zazwyczaj jest lekkie, minimalizując nadmiarowe ciężary na rowerze. Selle SMP oferuje szeroką gamę siedzeń przeznaczonych dla mężczyzn, wyposażonych w wygodę i wsparcie dla kolarzy męskich.