up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kierownice

Kierownice

Sztyce

Sztyce

Koła i opony

Koła i opony

Konserwacja

Konserwacja

Hamulce

Hamulce

Akcesoria

Akcesoria

Kategorii

Części Rowerowe

Części Zapasowe

Elektronika

Kaski

Koła i Opony

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Ochrona

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Odzyskiwanie i Opieka

Okulary

Oświetlenie

Przechowywanie i Transport

Szkolenie i Konkurencja

Torby

Utrzymanie

Wszystko( XLC )

XLC

XLC to jedna z czołowych marek w branży rowerowej, słynąca z zaangażowania w jakość, innowacyjność i pasję do umożliwiania rowerzystom na całym świecie. Mająca bogatą historię sięgającą 1895 roku, XLC była siłą napędową ewolucji komponentów i akcesoriów rowerowych, stale przekraczając granice wydajności i designu. Sprzęt rowerowy XLC zapewnia, że możesz skupić się na jazdzie, wiedząc, że Twoje bezpieczeństwo jest w dobrych rękach. Dzięki regulowanym opcjom dostosowanym do indywidualnych preferencji, XLC zapewnia, że rowerzyści mogą znaleźć swoją idealną pozycję jazdy, aby zwiększyć wydajność i czerpać większą radość z jazdy.
XLC zbudowała imponujący dorobek w świecie rowerów, oferując kompleksową gamę produktów, które dostosowane są do różnych potrzeb rowerzystów. Świetne połączenie innowacji, funkcjonalności i stylu XLC nadal umożliwia rowerzystom, zachęcając ich do przekraczania granic i tworzenia niezapomnianych doświadczeń na dwóch kołach. Jako pionierzy w branży rowerowej, XLC konsekwentnie ustanawia nowe standardy doskonałości rowerowej.

XLC Cycling Empowering Your Cycling Journey

XLC oferuje szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb wszystkich rowerzystów, od początkujących do profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy zwiedzasz malownicze szlaki, pokonujesz wymagające tereny górskie, czy podróżujesz po miejskich krajobrazach, produkty rowerowe XLC są zaprojektowane tak, aby zwiększyć Twoje doświadczenie jazdy. Koła rowerowe XLC idealnie odzwierciedlają wytrzymałość, precyzję i szybkość. Wykonane z nowoczesnych materiałów i zaawansowanych technik produkcji, koła XLC zapewniają wyjątkową wydajność na różnych terenach. Od lekkich, aerodynamicznych koł szosowych po wytrzymałe i stabilne koła górskie, XLC zapewnia optymalne doświadczenie jazdy. Kierownice rowerowe XLC są precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić rowerzystom idealne połączenie komfortu i kontroli. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczny uczucie kierownic typu drop, wszechstronność kierownic typu flat czy stabilność kierownic typu riser, XLC oferuje szeroki wybór kierownic, które dostosowane są do różnych stylów i preferencji jazdy. Bezpieczeństwo na drodze lub szlaku jest niepodważalne, a XLC doskonale to rozumie. Hamulce rowerowe XLC są starannie wykonane, aby zapewnić niezawodną moc hamowania i precyzyjną modulację. Rowerzyści mogą bezpiecznie poruszać się po stromych zjazdach i wymagających trasach, wiedząc, że ich hamulce XLC będą działać bezbłędnie, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Sztyce siodłowe XLC wyrażają oddanie marki w komforcie i wydajności jazdy. Zaprojektowane tak, aby absorbować wibracje i wstrząsy drogowe, sztyce siodłowe XLC zapewniają gładką i stabilną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze lub w terenie jest niezbędne, a kaski rowerowe XLC priorytetyzują ochronę rowerzysty, bez uszczerbku dla stylu. Korzystając z zaawansowanych materiałów i innowacyjnych technologii, kaski XLC oferują doskonałą odporność na uderzenia i optymalną wentylację. Zobowiązanie marki do bezpieczeństwa i stylu czyni kaski XLC najlepszym wyborem dla rowerzystów na całym świecie. Specjalnie poświęcony ochronie głowy rowerzysty, kaski rowerowe XLC są wzorem ochrony i komfortu. Te kaski przechodzą rygorystyczne testy, aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, dając rowerzystom pewność, że mogą eksplorować nowe granice.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij