up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Koszulki

Koszulki

Śliniaki rowerowe

Śliniaki rowerowe

Kurtki

Kurtki

KLIMATIK

KLIMATIK

Rękawiczki

Rękawiczki

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Szkolenie i Konkurencja

Torby

Wszystko( Alé )

Alé

Alé, renomowana marka na światowym rynku rowerowym, stała się synonimem jakości, innowacji i stylu. Dzięki zaangażowaniu w zapewnienie rowerzystom wydajnego odzieży sportowej, Alé ustaliło się jako lider w branży. Od starannie wykonanych koszulek rowerowych po zaawansowane szorty kolarskie, produkty Alé łączą w sobie doskonałą funkcjonalność i modę. Założona w 2013 roku przez byłego zawodowego kolarza Alessię Piccolo, Alé szybko zyskała uznanie wśród entuzjastów i profesjonalistów jazdy na rowerze. Czerpiąc z doświadczenia w tej dziedzinie, Piccolo postanowiła stworzyć markę, która będzie dostosowana do konkretnych potrzeb rowerzystów, łącząc funkcjonalne cechy z wyrazistymi projektami.
Siedziba Alé znajduje się we Włoszech, kraju słynącym z bogatej kultury rowerowej i pasji. Ta lokalizacja pozwala marce korzystać z bogatej kultury rowerowej i współpracować blisko z uznanymi sportowcami i ekspertami w tej dziedzinie. Alé wyłoniło się jako szanowana marka na rynku rowerowym, łącząc funkcjonalność, innowację i styl. Skupiając się na funkcjach poprawiających wydajność i modnych projektach, Alé oferuje rowerzystom idealne połączenie wygody i estetyki. Czy to koszulki rowerowe, szorty czy szorty kolarskie, produkty Alé są zaufane przez rowerzystów wszystkich poziomów, dając im możliwość przekraczania swoich granic i cieszenia się emocjami jazdy na rowerze.

Alé Poprawa wydajności jazdy na rowerze z stylem

Alé cycling reprezentuje zobowiązanie do doskonałości, zapewniając, że każda jazda jest zarówno wygodna, jak i modna. Alé rozumie wymagania sportu i projektuje swoją odzież w celu optymalizacji wydajności, aerodynamiki i oddychalności. Zobowiązanie marki do jakości materiałów i rzemiosła zapewnia trwałość, zapewniając, że jej produkty są w stanie wytrzymać wymagania intensywnych sesji jazdy na rowerze. Odzież Alé jest świadectwem dbałości o szczegóły i skupienia na wydajności. Odzież Alé wykorzystuje innowacyjne technologie tkanin, które zapewniają właściwości odprowadzania wilgoci, wentylację i elastyczność, pozwalając rowerzystom pozostać chłodnym i suchym nawet podczas wymagających jazd. Kollekcja odzieży marki nie tylko jest funkcjonalna, ale także estetycznie przyjemna, z szeroką gamą żywych kolorów i nowoczesnych wzorów.
Koszulka rowerowa Alé jest flagowym produktem, który wyraża zobowiązanie marki do wydajności i stylu. Zaprojektowana, aby zapewnić dopasowanie, koszulka minimalizuje opór wiatru i optymalizuje aerodynamikę. Koszulki są dostępne w różnych wzorach, pozwalając rowerzystom wyrażać swoją indywidualność podczas zdobywania drogi. Szorty kolarskie Alé zostały zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort i wsparcie podczas długich jazd. Szorty są wykonane z wysokiej jakości tkanin kompresyjnych, oferujących wsparcie dla mięśni i zmniejszających zmęczenie. Szorty Alé bib mają ergonomiczny krój z regulowanymi paskami, zapewniający bezpieczne dopasowanie i eliminujący punkty nacisku. Zarówno szorty, jak i szorty kolarskie są wyposażone w wyściełany chamois, oferujący amortyzację i zmniejszający tarcie, pozwalając rowerzystom jeździć z zwiększoną wygodą.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij