Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Buty damskie

Buty damskie rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Buty damskie dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Buty damskie

Marki Buty damskie

Które buty i ochraniacze są lepsze do jazdy na rowerze?

Buty rowerowe

Buty rowerowe mają sztywniejszą podeszwę, która zapewnia większą moc i efektywne przenoszenie energii podczas pedałowania. W przeciwieństwie do zwykłych butów, buty rowerowe są połączone z kompatybilnym pedałem, aby bezpiecznie trzymać stopy podczas pedałowania. Niektóre buty rowerowe mają bloki z 2 lub 3 otworami, które umożliwiają bardziej efektywne pedałowanie z każdym ruchem. Buty do kolarstwa szosowego mają lekką, gładką podeszwę zewnętrzną i zapewniają dobrą wentylację. Jeśli szukasz butów wyczynowych, wybierz najsztywniejsze podeszwy i najlżejsze buty do jazdy na rowerze.

Ochraniacze na buty

Ochraniacze na buty rowerowe sprawiają, że jazda na rowerze w zimie i w zimnych porach roku jest o wiele przyjemniejsza i wygodniejsza. Od cienkich, lekkich, wodoodpornych po grube, termiczne i ciepłe ochraniacze na buty — masz wiele możliwości wyboru w zależności od potrzeb i warunków pogodowych. Rowerzyści używają kaloszy chroniących stopy przed deszczem, śniegiem i zimnym wiatrem. Aby zapewnić maksymalną ochronę i ciepło, zewnętrzna strona ochraniaczy wykonana jest z rozciągliwego materiału neoprenowego z dodatkową warstwą hydrofobową

Części zamienne

Knagi do butów są zewnętrznym mocowaniem do butów, co zapewnia dodatkową przyczepność i lepszą przyczepność do pedału. Wkładki do butów rowerowych to kolejny świetny dodatek, który powinieneś mieć przy sobie. Świetnie nadają się do poprawy wydajności podczas pochłaniania wstrząsów. Shimano , Specialized , Gore wear , Castelli , Ergon , Alé , Northwave , Giro i Mavic są najbardziej renomowane marki, które projektują i produkują najwyższej jakości buty rowerowe, klamry zaciskowe, korki, części zamienne i akcesoria.