up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule Electric Converter 7/13 Poles 9907

plus
Thule

Thule Electric Converter 7/13 Poles 9907

Opis produktu Thule Electric Converter 7/13 Poles 9907

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Konwertuje samochodową 13-pinową wtyczkę elektryczną na 7-pinową wtyczkę.

Cechy:

Jeśli samochód jest wyposażony w 13-pinowe gniazdo elektryczne, przejściówka to zamieni,

dzięki czemu można dopasować 7-pinowe produkty Thule.


Thule Electric Converter 7/13 Poles 9907 to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Części zapasowe i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Przechowywanie i transport znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Thule, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Thule Electric Converter 7/13 Poles 9907

Kolor
Czarny
Podkategorie
Bagażnik rower

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Ogłoszenie

-

Dobry

Dobry

-

Dobry

Adapter thule z 13 na 7 biegunów

-

Adapter Thule z 13 na 7 biegunów działa poprawnie, całkowicie zalecane

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up