Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Narciarstwo biegowe

()

Sortuj

Jakie są najlepsze kijki do narciarstwa biegowego?

Kijki narciarskie Salomon

Kijki narciarskie Salomon zostały opracowane w konfiguracji o stabilnej długości z dużo bardziej wydłużonym uchwytem, dzięki czemu można je wykorzystać na całej wysokości na torze w górę, a następnie zatkać je podczas jazdy zjazdowej. Kijki narciarskie Salomon są bardzo łatwe w użyciu, ale są solidne w użyciu.

Kijki narciarskie od Atomic

Kijki narciarskie Atomic to prawdziwa, aluminiowa wędka o zmiennej długości. Są bardzo rozsądne, lekkie i, co najważniejsze, trwałe. Kijki narciarskie Atomic można modyfikować w zakresie od 100 do 150 cm długości i mają dodatkowe mocowanie na wędce na strome podjazdy.

Kijki narciarskie Rossignol

Kijki narciarskie Rossignol są lekkie i dość stabilne. Nie są elastyczne. Raczej wyjaśnia, czym powinny być kijki narciarskie w najbardziej wyrafinowanym stanie. Kijki narciarskie Rossignol wykonane są z 15 milimetrowych prętów z włókna węglowego i są lekkie, ale niezwykle wytrzymałe, a wyściełany uchwyt jest łatwy do trzymania bez względu na to, jakie masz na sobie rękawice lub mitenki.

Kijki narciarskie Leki Alpine

Kijki narciarskie Leki Alpine to wytrzymałe, wysokiej jakości aluminiowe kijki narciarskie z odpinanym koszem i stalową końcówką. Ale na samym końcu sprawy się komplikują. Kijki narciarskie Leki Alpine można łatwo dostosować w wielu halsach, aby zapewnić indywidualne dopasowanie do dłoni. Najlepsze kijki narciarskie możesz kupić od Salomon , Atomic , Rossignol , Fischer , Leki Alpino .

top