Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Fischer

Fischer
O Fischer
Marka Fischer została założona w 1924 roku w Austrii, a produkcja odbywa się tam oraz na Ukrainie. Fischer to austriacka marka sportów zimowych, która produkuje sprzęt i jest niepowtarzalna w narciarstwie biegowym, alpejskim i hokeju. Firma fantastycznie sobie radzi w narciarstwie biegowym, a także jest najbardziej zaufaną i cenioną marką w narciarstwie alpejskim. Jest znana z innowacyjnych i wysokiej jakości technologii pracy na całym świecie. Ponadto Fischer jest jednym z najwybitniejszych producentów najwyższej jakości kijów do hokeja. Wszystkie produkty Fischer można kupić na Snowinn.

Fischer jest najlepszy w produktach narciarskich

Sprzęt narciarski obejmuje narty, buty, wiązania oraz akcesoria (plecaki, torby). Jako prawdziwy narciarz Fischer osiągnął niezwykły sukces w tworzeniu supermodeli z prędkością i umiejętnościami technicznymi. Fischer jest słynną marką na całym świecie. Fischer ma wszystko dla Ciebie. Marka Fischer ma szeroką gamę produktów dla różnych grup wiekowych. Marka ma także ogromny wybór zestawów nart Fischer. Linia odzieży marki obejmuje wiele opcji, takich jak koszulki polo, spodnie, kurtki, t-shirty, bluzy, rękawiczki, szaliki, płaszcze przeciwdeszczowe, czapki sweterkowe i skarpety. Produkty marki Fischer charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.
Każdy but narciarski Fischer pełen jest pasji i zobowiązania do narciarstwa, gdy chodzi o stoki, jazdę poza trasą lub wycieczkę. Fischer to doskonały but z prawdziwym trybem turystycznym, świetnym linerem i wystarczającą ilością wsparcia dla większości sytuacji. Torba narciarska Fischer jest świetna do ochrony i podróżowania z nartami, ponieważ jest lekka, trwała i wykonana w 100% z poliestru. Najlepszą częścią jest to, że podwójne zamki błyskawiczne sprawiają, że jest doskonałe do otwierania i zamykania, a jego rączki ułatwiają przenoszenie. Dostępne są w różnych kolorach. Dla wszystkich, którzy kochają sporty zimowe, Fischer jest dla Ciebie.
Fischer skis cross-country sprawi, że Twoje zimowe chwile na świeżym powietrzu będą radosne i niezapomniane, a Ty będziesz też wygodny. Możesz także kupić najlepszy wybór Fischer Alpine Boots. Fischer Nordic Boot to doskonały but wszechstronny z równowagą między komfortem, nowoczesnym dotykiem i cechami technicznymi. Wodoodporna izolacja Comfort Guard zapewni Ci komfort. Fischer produkuje unikalne narty AT, buty i wiązania na poziomie rynkowym. Są one lekkie, trwałe i przystępne cenowo. Buty są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, narty i wiązania do narciarstwa biegowego, znajdziesz swoje nowe wyposażenie w swojej strefie komfortu, aby cieszyć się sezonem.