Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Buty narciarskie

Buty narciarskie

Znajdź szeroką gamę produktów Buty narciarskie dla ski. Odkryj najlepsze oferty w snowinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Buty narciarskie

Marki Buty narciarskie

Jak wybrać buty narciarskie?

Akcesoria i części zamienne

Akcesoria i części zamienne do butów narciarskich to niezbędny element wypraw narciarskich. Akcesoria i części zamienne do butów narciarskich obejmują przyczepność do butów, wkładki, chwytaki pięty i palców itp. Naciąganie butów to wyboje na podeszwie buta lub na zewnętrznym przedłużeniu buta, które zapewniają dodatkową przyczepność na mokrej lub śliskiej nawierzchni. Wkładki to fragmenty materiału, które są umieszczane wewnątrz butów dla dodatkowej wygody, ciepła i lepszego dopasowania. Ochraniacz pięty i palców jest stworzony, aby odciążyć piętę i palce.

narciarstwo alpejskie

Buty do narciarstwa alpejskiego zostały opracowane, aby zapewnić optymalne zarządzanie i wdrożenie w narciarstwie alpejskim. Mają określony grzbiet z tyłu buta, więc jazda na nartach i wędrówki będą trudne, ponieważ nieodłącznie ustawia cię w pozycji narciarskiej. Te buty działają z wiązaniem alpejskim. Buty do narciarstwa alpejskiego są bardzo ważną częścią tego rodzaju narciarstwa. Te buty są dostępne w wielu rozmiarach i odcieniach. Te buty utrzymują stopy w cieple i zapewniają wygodę w zimnych warunkach zaśnieżonych wzgórz. Możesz kupić te buty od Salomon , Atomic , Rossignol , Head , Fischer , Full Tilt , K2 .

Narciarstwo biegowe

Buty do narciarstwa biegowego zostały stworzone, aby zapewnić wsparcie podczas jazdy na nartach biegowych. Te buty są najlepsze do jazdy na nartach zarówno zjazdowych, jak i podjazdowych. Buty do narciarstwa biegowego są zbudowane jak standardowe buty narciarskie, ale mają tryb chodzenia z tyłu, dzięki czemu można zdjąć mankiet. Zazwyczaj można zmienić podeszwy i mogą działać z obydwoma wiązaniami. Te buty są dostępne w różnych rozmiarach i odcieniach. Te buty pomogą Ci cieszyć się narciarstwem biegowym i skiturą.

Wycieczki narciarskie

Buty skitourowe są wszędzie i są wykonane z wytrzymałego materiału, haczyków i wyściółki. Im trwalsze buty, tym bardziej poprawiasz wydajność. Zawierają metodę chodzenia w tylnej części buta, która umożliwia chodzenie, dając dużą swobodę ruchu. Ponadto mają rocker, dolną podeszwę dla lepszego chwytu. Są zgodne z wiązaniami i mogą być używane tylko z wiązaniami stworzonymi do przyjmowania pochylonej podeszwy. Buty skitourowe zwykle mają wkładki w palcach i pięcie, aby zapewnić bardziej komfortowe wrażenia z jazdy na nartach.