Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Bca

O Bca
BCA pozostaje wciąż uważana za jedną z najlepszych marek oferujących wysokiej jakości sprzęt turystyczny i wyposażenie do uprawiania turystyki. Firma ma zaszczyt prezentować cyfrowy transceiver najwyższej klasy na świecie. BCA jest najbardziej rozpoznawalną i zaufaną marką w dziedzinie ochrony turystyki górskiej. Przedsiębiorstwo ma na celu maksymalizację doświadczeń turystycznych przy jednoczesnym zminimalizowaniu ofiar lawinowych. Marka koncentruje się na tworzeniu i oferowaniu bardziej przydatnych produktów, które zapewniają prewencję i ochronę za pośrednictwem radiostacji Link. W BCA zapewniają, jak można bezpiecznie przebywać w terenie górskim za pomocą sprzętu zabezpieczającego przed lawinami.
BCA oferuje szeroką gamę produktów, w tym sprzęt i wyposażenie zabezpieczające przed lawinami, takie jak węże węglowe, torby do sprzętu i plecaki, zaprojektowane, aby wytrzymać trudy zimowych aktywności w wymagających środowiskach. Ich oddanie ochronie jest w sercu ich misji, ponieważ starają się przedstawić wiarygodne narzędzia, które pomagają ratować życie w przypadku lawiny.
BCA poświęca się edukacji i świadomości w zakresie ochrony przed lawinami. Kreatywne podejście firmy do tworzenia produktów, połączone z jej nieustannym zaangażowaniem w bezpieczeństwo i edukację, sprawiło, że stała się ona szanowaną marką wśród narciarzy, alpinistów, snowboardzistów i miłośników turystyki outdoorowej na całym świecie. Sprzęt i wiedza BCA służą do zapewnienia bezpiecznego i przyjemniejszego outdoorowego przeżycia w terenie górskim.

Kolekcja ochronnych akcesoriów i wyposażenia BCA

Plecaki Bca są wykonane z wytrzymałych i trwałych tkanin przygotowanych do walki z wymaganiami turystyki górskiej, zawierającymi odporność na lód, śnieg i nierówny teren.
Węże węglowe Bca są wykonane z lekkich i stabilnych materiałów węglowych, co sprawia, że są one bardzo lekkie i wygodne w trzymaniu w plecaku bez dodawania znacznej wagi.
Kijki narciarskie Bca są wyposażone w ergonomiczne uchwyty stworzone z myślą o wygodzie i kontroli. Elastyczne paski pozwalają na mocowanie kijków do nadgarstków, jednocześnie zapewniając wygodne trzymanie.
Torby do sprzętu Bca często mają kilka komór, kieszeni i przegródki, dzięki którym można zorganizować sprzęt w profesjonalny sposób. Torby do sprzętu BCA są zaprojektowane tak, aby umożliwić szybki i łatwy dostęp do sprzętu.
Walkie-talkie Bca to przenośne urządzenia łącznościowe, które pozwalają użytkownikom wysyłać i odbierać wiadomości audio na krótkich dystansach. Są one przydatne do różnych celów, w tym do doświadczeń outdoorowych.
Kaski narciarskie Bca są wyposażone w elastyczne funkcje, takie jak pokrętło lub pasy, aby dopasować je dokładnie. To zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie do głowy.
Ochrona przed lawinami Bca jest ważnym elementem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze terenu podatnego na lawiny, zarówno na cele rekreacyjne, takie jak snowboard, narty lub śnieżne skutery, jak i w celu zawodowych działań, takich jak szkolenia w terenie i ratownictwo.