Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Deski snowboardowe

Deski snowboardowe

Znajdź szeroką gamę produktów Deski snowboardowe dla ski. Odkryj najlepsze oferty w snowinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Deski snowboardowe

Marki Deski snowboardowe

Ważne wskazówki dotyczące snowboardu dla początkujących

Akcesoria i części zamienne

Kierując się w stronę górskich stoków, musisz mieć kilka podstawowych akcesoriów i części zamiennych, które mogą być potrzebne później. Podczas jazdy na snowboardzie lub nartach często naprawia się lub wymienia dowolne elementy deski lub butów ze względu na twarde jak skała, oblodzone powierzchnie, na których się znajdujesz. Najlepszą wskazówką jest noszenie dodatkowych pasków do wiązania, sprzączek, nakładek na stopy, zestawu narzędzi, zestawu drabinek, klipsów ogonowych, smyczy, śrubek itp.

Kaski snowboardowe

Musisz założyć kask snowboardowy , zanim wjedziesz na stoki. Narciarstwo i snowboard to dwa najniebezpieczniejsze sporty, które niosą ze sobą duże ryzyko kontuzji i wypadków. Dlatego bezpiecznie jest nosić kask, który jest specjalnie zaprojektowany, aby chronić głowę przed otarciami, upadkami i uderzeniami. Kaski zapewniają dodatkową amortyzację, dzięki czemu są niezawodną opcją podczas jazdy na snowboardzie.

Skórki snowboardowe

Skiny to najważniejsza część Twoich snowboardów. Skórki snowboardowe pomagają osiągnąć lepszą przyczepność i stabilność, szczególnie podczas jazdy po oblodzonym terenie. Dla początkujących ważne jest, aby wybrać odpowiednią długość i szerokość skór. Zaleca się, aby wybrać skórkę i przyciąć ją zgodnie z rozmiarem deski.

Wiązania snowboardowe

Wiązania snowboardowe są tak samo ważne, jak każdy inny sprzęt, którego potrzebujesz do przyjemnej jazdy. Wiązania zapewniają interfejs między butami a deskami, zapewniając bezpośrednie połączenie dla maksymalnej kontroli, precyzji i komfortu. Wiązania to kluczowy element, który poprawia wrażenia na stoku. Wybierając wiązania snowboardowe, upewnij się, że pasują do rozmiaru buta i zapewniają maksymalną elastyczność i wydajność.

Buty snowboardowe

Buty snowboardowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić wydajność, ciepło i wygodę. Jeśli jesteś nowicjuszem w snowboardzie, dobrze jest wybrać odpowiedni rozmiar, kształt i wagę butów, które nie przeszkadzają w osiąganiu wyników. Kupowanie zbyt ciasnych lub zbyt luźnych butów spowoduje unoszenie pięty i skurcze stóp. Dlatego buty powinny być dopasowane zewsząd – na pięcie, podbiciu i na palcach.

Stoły snowboardowe

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z snowboardem, wybierz deskę o krótszej długości. Dla początkujących snowboardy freestyle lub all mountain są tym, czego powinieneś szukać. Te deski mają zazwyczaj wyśrodkowaną pozycję, która jest idealna dla początkujących. Deska musi oferować flex od miękkiego do średniego, abyś mógł wygodnie doskonalić swoje umiejętności. Deski snowboardowe Salomon, Rossignol, Head, Burton i K2 to renomowane marki oferujące wysokiej jakości stoły i związane z nimi akcesoria.