Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Ochrona

Ochrona ski

Znajdź szeroką gamę produktów Ochrona dla ski. Odkryj najlepsze oferty w snowinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Ochrona

Marki Ochrona

Jakiej ochrony potrzebuję podczas jazdy na nartach?

Akcesoria

Akcesoria ochronne do skialpinizmu obejmują kask, apteczkę, skrzynkę z narzędziami, bidon, krem przeciwsłoneczny, kompas itp. Kask służy do ochrony głowy przed zimnem w zimie i uszkodzeniami w razie upadku. Apteczka służy do radzenia sobie z pospolitymi rzeczami, takimi jak skaleczenia, zadrapania lub bóle głowy. W skrzynce znajdują się szczypce, przecinak, oba rodzaje śrubokrętów oraz nożyczki do mocowania wiązań. Butelka na wodę to zbiornik na wodę podczas wycieczki. Ochrona przeciwsłoneczna jest obowiązkowa na dużych wysokościach, aby uniknąć wpływu pogody na skórę. Kompas służy do określania kierunku wycieczki. Te akcesoria są bardzo ważne podczas skitouringu.

Bezpieczeństwo lawinowe

Przedmioty takie jak detektory lawinowe, łopaty, poduszki powietrzne lawinowe i sondy są objęte bezpieczeństwem lawinowym, ponieważ te zabezpieczenia mogą pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa podczas jazdy na nartach. Urządzenia nadawczo odbiorcze lawinowe są używane, gdy osoba jest ukryta i musi być w stanie szybko przeprowadzić badanie sieci. Łopaty to kolejny ważny element wyposażenia, który należy trzymać w torbie i wykorzystać do wyszukiwania osób ukrytych w lawinie. Lawinowe poduszki powietrzne są używane, gdy ktoś zostanie złapany przez lawinę, musi aktywować nadmuchiwanie balonu, co daje mu znacznie większe możliwości przebywania na zewnątrz lub w pobliżu zjeżdżalni. Sonda Bca Stealth 270 jest również jednym z elementów bezpieczeństwa lawinowego. Jest to długi, dopasowujący się kij, którego można użyć podczas lawiny, aby odkryć kogoś ukrytego pod śniegiem.

Ochrona ciała

Szczególna ochrona ciała jest wymagana podczas skituringu dla dzieci i dorosłych, szczególnie tych, którzy mogą próbować sztuczek kaskaderskich, w których niekoniecznie są wyszkoleni. Głowa, kręgosłup, kolana i łokcie są słabe z powodu kontuzji. Ochrona ciała obejmuje ochraniacz pleców, ochraniacze kolan i łokci, ochraniacze nadgarstków, spodenki ochronne itp. Ochraniacz pleców służy do ochrony kręgosłupa w przypadku jakiejkolwiek kolizji. Ochraniacze na kolana i łokcie to odporne na uderzenia syntetyczne pokrycia zapewniające ochronę przed pniami i skałami. Ochraniacz na nadgarstek jest niezbędnym elementem dla narciarzy, aby chronić nadgarstek podczas skitouringu. Spodenki uderzeniowe to regulowane wypełnienia, które amortyzują efekt upadku. Możesz kupić ochronę ciała od Salomon , Atomic , Rossignol , Burton , POC .