Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Kije narciarskie

Kije narciarskie ski

Znajdź szeroką gamę produktów Kije narciarskie dla ski. Odkryj najlepsze oferty w snowinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Kije narciarskie

Marki Kije narciarskie

Zrozumienie różnych rodzajów narciarstwa

Akcesoria i części zamienne

Akcesoria i części zamienne odgrywają ważną rolę podczas wyjazdów na narty lub snowboard. Akcesoria i części zamienne są przedmiotami, które są używane jako zamiennik uszkodzonych elementów. Akcesoria i części zamienne to buty narciarskie, torba narciarska, rękawice narciarskie, kask itp. Buty narciarskie pomagają dobrze jeździć na nartach i zapewniają ciepło i suchość stóp. Torba na narty służy do przechowywania nart i innych przedmiotów. Rękawice narciarskie utrzymują dłonie w cieple i suchości. Kaski narciarskie chronią głowę przed uszkodzeniami i zimnem.

narciarstwo alpejskie

Narciarstwo alpejskie to gra polegająca na zjeżdżaniu po pokrytych śniegiem klifach na nartach z określonymi wiązaniami pięty. Narciarstwo alpejskie jest sportem wymagającym, a sportowcy będą czerpać korzyści z posiadania odpowiedniego stanu fizycznego, aby skutecznie i bezpiecznie walczyć. Narciarstwo alpejskie wymaga, w akumulacji, podstawowej mieszanki stabilności i stabilności, zwiększonej szybkości i stałości akcji/reakcji. Poprzez odpowiednie ćwiczenia sportowcy zwiększają swoją efektywność fizyczną, psychiczną i poznawczą. Możesz kupić akcesoria do narciarstwa alpejskiego takich marek jak Salomon , Atomic , Rossignol , Head , Burton .

Narciarstwo biegowe

Narciarstwo biegowe to rodzaj narciarstwa, w którym narciarze polegają na swoim ruchu, aby przejechać przez pokryty śniegiem krajobraz, zamiast korzystać z przejażdżek narciarskich lub innych usług. Narciarstwo biegowe jest powszechnie uprawiane jako gra i sport rekreacyjny; jednak niektórzy zawsze używają go jako narzędzia transportu w zaśnieżonych obszarach. Jest to sport, który zwykle odbywa się przez lasy i zwykle na umiarkowanie płaskim terenie, wykorzystując wąskie narty z butami, które można wyciągnąć z nart na pięcie podczas trekkingu. Nie jest to trudne, więc wielu turystów lubi to i zimą jeździ na nartach biegowych.

Wycieczki narciarskie

Skitouring to rodzaj narciarstwa, który odbywa się na przeoczonych i odsłoniętych obszarach poza ośrodkiem narciarskim. Pojmowana również jako narciarstwo przełajowe, jest trudną i żmudną fizycznie odmianą narciarstwa, a także wspaniałą metodą poznawania odizolowanych miejsc górskich i głębokiego związku z naturą. Zamiast korzystać z przejażdżek na nartach lub innych środków transportu, skialpinizm dotyczy wchodzenia pod górę przy użyciu fok, części materiału połączonej z dnem nart, aby zapobiec ich zsuwaniu się podczas wchodzenia na zbocze. Kiedy chcesz zjechać na nartach, foki są wyciągane. Polegając na ścieżce, czasami możesz chcieć użyć raków narciarskich i założyć narty na ramię.