up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Kaski ski

Kaski ski

Znajdź szeroką gamę produktów Kaski. Odkryj najlepsze oferty dla Twojego sprzętu ski w snowinn. Szybka wysyłka.

Marki Kaski

Polecane produkty w Kaski

Jak wybrać odpowiedni kask na narty lub snowboard?

narciarstwo alpejskie

Kaski do narciarstwa alpejskiego są bardziej imponujące niż jakikolwiek inny kask. Jakość i koncentracja na szczegółach są widoczne, z kojącą, ale potwierdzającą obręczą, idealnym zasięgiem wokół głowy i regulowanym pokrętłem, aby dobrze dopasować. Po prostu zakładasz kask i nie martw się o dopasowanie go do głowy. Kaski do narciarstwa alpejskiego są bardzo wygodne i lekkie. Otrzymujesz również wyjątkową wentylację o przepustowości 20 kanałów utrzymywanych przez dwa różne suwaki dla wygodnej regulacji. Podsumowując, nie odkryjesz kasku, który jest tak relaksujący i pełen korzyści na całym świecie. Możesz kupić te kaski od Salomon , Atomic , Rossignol , Dynafit , Head , Superdry .

Wycieczki narciarskie

Kask do skitouringu zawiera cały pakiet stylowej technologii kasku i funkcji w lekkiej i rozsądnej cenie. Regulowana konstrukcja wentylacji sprawia, że kask narciarski jest przytulny i relaksujący w niemal każdej sytuacji. Kiedy jest bardzo chłodno i potrzebujesz dodatkowego bezpieczeństwa, ten kask może się otworzyć, aby płynnie dopasować czapkę lub wąską czapkę. W upalne dni szybko zwolnij nauszniki i trzymaj je w pokrowcu kurtki. Chociaż ten kask jest zwykle elegancko wyglądającym elementem bezpieczeństwa, szczególnie podoba nam się jego praktyczna i estetyczna możliwość dopasowania do dowolnego zestawu gogli.

Deska snowboardowa

Kaski do jazdy na snowboardzie zapewniają niezawodną łatwość i schronienie. Wyróżniającą cechą tego kasku jest jego niewiarygodnie wystarczający system wentylacji, który pozwala na dokładne zarządzanie temperaturą we wszystkich sytuacjach. Co więcej, przełącznik jest ładnie wyposażony w klasyczne, zaawansowane funkcje, takie jak MIPS, możliwość dostosowania wkładek dousznych i mocny magnetyczny klips do paska. Gdy kanały są całkowicie uszczelnione, kask snowboardowy również utrzymuje ciepło lub jest bardziej odpowiedni niż jakikolwiek inny kask na rynku. W chłodne dni większość ludzi uważa, że ten kask zapewnia całą wymaganą izolację, chociaż w razie potrzeby ten kask oferuje miejsce na lekką czapkę. Kask ten można kupić w firmach Salomon, Atomic, Rossignol, Dynafit, Head, Superdry.

clouse menu Zamknij