up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Torby i plecaki ski

Torby i plecaki ski

Znajdź szeroką gamę produktów Torby i plecaki. Odkryj najlepsze oferty dla Twojego sprzętu ski w snowinn. Szybka wysyłka.

Polecane produkty w Torby i plecaki

Marki Torby i plecaki

Jak wybrać plecaki na narty?

Plecaki

Plecaki to płócienne torby zakładane na plecy i zapinane, które sięgają przez ramiona, ale mogą pomieścić zewnętrzną i wewnętrzną krawędź. Plecaki są zwykle używane przez wędrowców i uczniów do noszenia akcesoriów.

Torby na sprzęt

Torby na sprzęt służą do przechowywania i przenoszenia sprzętu, jednocześnie pomagając w utrzymaniu ich porządku i dostępności. Ogólnie rzecz biorąc, torby na sprzęt są przeznaczone do bezpiecznego przechowywania zestawów sprzętu, ochrony i przygotowania. Możesz go kupić od Salomon , Atomic , Dynafit , Rossignol , Head , Burton .

Torby podróżne

Torby podróżne służą do bezpiecznego przechowywania akcesoriów, ważnych dokumentów tożsamości, gotówki i biżuterii. Jest to najbardziej przydatne, gdy masz zbyt wiele rzeczy do zabrania, ale nie masz wystarczającej ilości miejsca. W tych torbach podróżnych możesz również trzymać inne rzeczy, takie jak okulary przeciwsłoneczne, przybory do makijażu lub filtry przeciwsłoneczne.

Saszetki na talię

Nerka to mała tekstylna torebka noszona jak pasek w pobliżu talii za pomocą pasa poza biodrami, który jest zwykle przymocowany za pomocą pewnego rodzaju haczyka. Pasy czasami mają trójstopniowy adapter, dzięki czemu są elastyczne i odpowiednio dopasowują się. Można kupić pakiet talii z Salomon, Atomic, Dynafit, Rossignol, Head, Burton.

Portfele

Portfele to płaskie torebki lub torebki, które można wykorzystać do przechowywania tak drobnych rzeczy prywatnych, jak papierowa gotówka, karty kredytowe lub debetowe oraz dowody osobiste, ważne dokumenty, zdjęcia, przepustki tranzytowe, karty firmowe i inne papiery lub papiery laminowane. Portfele są również używane jako modny dodatek.

clouse menu Zamknij