Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Akcesoria i części zamienne

()

Zrozumienie różnych rodzajów jazdy na nartach

Akcesoria narciarskie do kijków

Akcesoria do kijków narciarskich zawierają wiele przydatnych przedmiotów, które pomagają w jeździe na nartach. Niektóre z tych akcesoriów to kosze, tipy, gumowe osłony tipów itp. Akcesoria narciarskie do kijków można kupić w firmach Rossignol, Head, Leki Alpino, Swix.

Kosze
Kosz jest podobny do dysku u podstawy kijka, tuż za czubkiem i służy do kontrolowania, czy kijek nie wpada zbyt głęboko w śnieg.

Wskazówki dotyczące kijków narciarskich
Czubek kijka to część przylegająca do śniegu. Końcówki są mocne i na tyle małe, że bez trudu trollingują w śniegu, ale nie są tak intensywne, że nie są niebezpieczne.

Gumowa ochrona końcówki
Gumowa osłona szczytówek przedłuża ich żywotność i chroni zestaw, gdy tyczki są trzymane w torbie. Nadają się również do stosowania w odsłoniętych miejscach, aby zmniejszyć wpływ na podłoże.

Polacy części zamienne do nart

Części zamienne do kijków do nart obejmują uchwyty, paski i wały itp. Części zamienne do kijków można kupić od Rossignol , Head , Leki Alpino , Swix .

Uchwyty
Uchwyt jest częścią kijka narciarskiego, na który się nosisz i jest zwykle wykonany z miękkiego, elastycznego plastiku. Różne marki kijków mają wyraziste kształty chwytu.

Paski
Pasek porusza się wokół dłoni i nadgarstka podczas noszenia kijka. Pasek pozwala na mocniejszą jazdę na kiju bez konieczności mocnego trzymania kija, a także zapobiega upadkowi kija na ziemię.

Wały
Wał jest centralną długością słupa i jest zwykle wykonany z aluminium lub materiałów syntetycznych.

top