up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa

Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa

Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa

plus
Apple

Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa

Opis produktu Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa

Magic Mouse 2 można całkowicie naładować, więc wyeliminujesz użycie tradycyjnych baterii. Jest lżejszy, ma mniej ruchomych części dzięki wbudowanemu akumulatorowi i ciągłej dolnej skorupie oraz ma zoptymalizowaną konstrukcję stopy - wszystko to pomaga Magic Mouse 2 łatwiej śledzić i poruszać się z mniejszym oporem na biurku. A powierzchnia Multi Touch pozwala wykonywać proste gesty, takie jak przesuwanie między stronami internetowymi i przewijanie dokumentów. Magic Mouse 2 jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka i automatycznie paruje się z komputerem Mac.
FUNKCJE:
Kabel ze złącza Lightning na USB
Rozmiar i waga:
Wysokość: 2,16 cm (0,85 cala)
Szerokość: 5,71 cm (2,25 cala)
Głębokość: 11,35 cm (4,47 cala)
Waga: 0,099 kg (0,22 funta) *
Generał:
Wielodotykowy
Połączenia i rozbudowa:
Bluetooth
Port błyskawicy
Bezprzewodowy
Wymagania systemowe:
Komputer Mac z obsługą Bluetooth i systemem OS X 10.11 lub nowszym


W sklepie techinn z elektronika i komputery znajdziesz Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa, m.in. z kategorii Urządzenia peryferyjne od swojego sklepu elektronika i komputery online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów elektronika i komputery na temat sprzętu, a także opinie o Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa.

Cechy Apple Magic 2 Keratyna Kolagenowa

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Myszki
Właściwości
Bezprzewodowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Idealny przedmiot

-

Przedmiot wysokiej jakości. Polecam to

Dobry produkt

-

Doskonały produkt to wszystko, czego się od niego oczekuje, a nawet więcej

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up