up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Hazard

Komputery Stacjonarne

()
load

Jak wybrać pulpit dla swojego komputera?

Komputery stacjonarne do gier są najbardziej popularne i preferowane przez graczy, ponieważ można je łatwo aktualizować i mają wystarczająco dużo miejsca na zasilanie i przechowywanie. Chociaż komputery do gier mogą wykonywać wszystkie zadania, które wykonuje standardowy komputer domowy, są bardziej wydajne w radzeniu sobie z grami wideo, przesyłaniem strumieniowym i tworzeniem treści. Wybierając komputer stacjonarny do gier, ważne jest, aby określić, jakiej karty graficznej potrzebujesz i w jakie gry lubisz grać. Dobrej jakości komputer do gier jest dostarczany z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak szklana ściana i wbudowane oświetlenie RGB. HP , MSI , Acer , Wortmann i Millenium to wiodący producenci komputerów stacjonarnych do gier.

Spójrz poniżej na niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze komputera stacjonarnego do gier;

Procesor/procesor

Komputery stacjonarne do gier są zaprojektowane do wyjątkowo szybkiego przetwarzania danych, ponieważ gry wideo wymagają dużej mocy obliczeniowej. Oznacza to, że powinieneś rozważyć wysokiej klasy procesor w komputerze do gier, który wybierzesz.

Karta graficzna wideo/GPU

Większość gier na komputery stacjonarne jest dostarczana ze standardowymi kartami graficznymi. Karta graficzna ma dodatkową moc obliczeniową i zasoby, które twój system przyczyni się do ogólnej jakości wizualnej. Jakość gier wideo w dużej mierze zależy od karty, która zapewnia płynniejszą liczbę klatek na sekundę z mniejszym opóźnieniem graficznym.

Chłodzenie

Często zdarza się, że komputery stacjonarne do gier stają się bardzo gorące z powodu ich potężnych procesorów i kart graficznych. Dlatego należy zwrócić uwagę na ich system chłodzenia. Procesory zazwyczaj wykorzystują wentylatory chłodzące i radiatory. Istnieją jednak modele, w których producenci dodają układ płynu chłodzącego, aby zapewnić doskonałe chłodzenie prawie bez hałasu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij