up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Hazard

Gamepady-Joysticki

()
load

Jak wybrać dobry kontroler do gier na swój komputer?

W zależności od budżetu i osobistych preferencji, różne kontrolery oferują różne poziomy wrażenia z gry. Możesz znaleźć szeroką gamę kontrolerów konsol dostępnych na rynku i używać ich do dowolnego z naszych urządzeń do gier, takich jak PS5, PS4, Nintendo Switch, Xbox Series S/X, Xbox One i PC.
Gamepad lub kontroler joysticka to przydatny gadżet, bez którego po prostu nie można cieszyć się grami wideo. Kontrolery są idealne do grania w gry, takie jak walki, symulatory, sporty, wyścigi i platformówki.
Kontrolery dostarczane z tymi konsolami do gier mają solidną jakość wykonania i są niezawodne. Są również kompatybilne z komputerami PC. Bez dobrej jakości systemu kontrolera nie możesz cieszyć się grami wideo na maksa. Istnieje wiele gamepadów i kontrolerów, które możesz podłączyć do swojego urządzenia. Niektóre komputery z joystickami pochodzą od popularnych marek, takich jak Thrustmaster , MSI , Logitech , Trust i Infocapital , które możesz rozważyć.
Powinieneś poszukać typu połączenia kontrolera, który zamierzasz kupić. To jeden z ważnych parametrów. Kontrolery mogą być przewodowe lub bezprzewodowe, stąd trzeba określić odległość od komputera. Bezprzewodowy joystick Logitech pozwala na grę z dowolnej odległości. Jednak trzeba go częściej ładować.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij