up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Be quiet Pure Base 500 Wieża Box

Be quiet Pure Base 500 Wieża Box

Be quiet Pure Base 500 Wieża Box

Be quiet Pure Base 500 Wieża Box

plus
Be quiet

Be Quiet Pure Base 500 Wieża Box

Opis produktu Be quiet Pure Base 500 Wieża Box

Bądź cicho! Pure Base 500 Black łączy w sobie konfigurowalne i wyciszone funkcje z kompaktowym i wyrafinowanym designem. To idealna walizka dla wszystkich, którzy cenią sobie kompaktowość i funkcjonalność.

Idealny do cichych systemów chłodzonych powietrzem:
Standardowa górna pokrywa doskonale uzupełnia wygląd Pure Base 500. Mata izolacyjna zamocowana pod spodem zapewnia cichą pracę. Jest to doskonały wybór dla systemów chłodzonych powietrzem i zwykłych, cichych konfiguracji komputerów PC. Silne magnesy zapewniają dokładne dopasowanie górnych osłon.

Maksymalny przepływ powietrza w konfiguracjach chłodzonych wodą:
Dla wszystkich, którzy dążą do maksymalnej wydajności, a zwłaszcza w przypadku systemów chłodzonych wodą, wyjątkowo przepuszczająca powietrze górna pokrywa jest właściwym wyborem. Wykonany jest z lekkiej siateczki zapewniającej najwyższy możliwy przepływ powietrza.

Cicha praca:
Dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 z łopatkami zoptymalizowanymi pod kątem przepływu powietrza, które zapewniają doskonały przepływ powietrza i chłodzenie. Pomimo kompaktowej konstrukcji obudowy, przednie i tylne wentylatory są modelami 140 mm, co zapewnia bardzo cichą pracę. Dodatkowo można zainstalować do trzech wentylatorów 140 mm.

Osiągnięcie wielkiej ciszy i stabilności:
Przód, boki i zwykła górna pokrywa są wyposażone w maty izolacyjne, które zapewniają dużą stabilność i lepsze właściwości tłumienia hałasu. Filtry przeciwkurzowe z przodu iz dołu można łatwo wyjąć do czyszczenia.

Dużo miejsca na wysokiej klasy sprzęt:
Pure Base 500 zapewnia duże rozmiary do zainstalowania wysokiej klasy kart graficznych i dużych chłodnic o wysokości do 190 mm. Wentylatory lub radiator do 360 mm można łatwo zainstalować z przodu, a górna część zapewnia również miejsce na więcej wentylatorów lub radiator do 240 mm.

I świetne możliwości prowadzenia kabli:
Pure Base 500 oferuje różne możliwości zainstalowania łącznie do pięciu dysków SSD. Można zainstalować dwa, aby zapewnić wyraźny widok przez panel okna. Aby ukryć niechciane kable, obudowa oferuje doskonałe opcje prowadzenia kabli.

Oferuje schludne wnętrze:
Osłona zasilacza doskonale osłania przewody i zasilacz. Zawiera również podwójną klatkę HDD z odsprzężonymi mocowaniami, które redukują wibracje i pomagają zmaksymalizować ciszę. Klatkę można również przestawić, aby zainstalować z przodu radiator do 360 mm. Zasilacz można łatwo zainstalować od tyłu, mocując na dostarczonym wsporniku zasilacza.

Doskonały widok wnętrza komputera:
Wysokiej jakości, w pełni przeszklony panel boczny zapewnia doskonały widok komponentów wewnątrz obudowy komputera. Okno wykonane jest z hartowanego szkła z malowanymi na biało listwami bocznymi.


Funkcje:

Wymienna pokrywa górna do cichych lub wydajnych systemów
Dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 140mm
Maty izolacyjne z przodu, po bokach i zwykłej pokrywie górnej
Chłodzenie wodą przystosowane do chłodnic do 360 mm
Dużo miejsca na wysokiej klasy karty graficzne i duże chłodnice
Różne opcje instalacji łącznie do pięciu dysków SSD
Osłona zasilacza i opcje inteligentnego prowadzenia kabli zapewniają schludne wnętrze
Łatwa instalacja zasilacza z tyłu obudowy


Specyfikacje:

Format zasilacza: ATX PS / 2
Kompatybilność płyty głównej: ATX / M ATX / Mini ITX
Rozmiar walizki bez stojaki (dł. x szer. x wys.), (mm): 450 x 232 x 443
Instalacja płyt głównych z backplate: ✓
Rozmiar walizki stojaki (dł. x szer. x wys.), (mm): 450 x 232 x 463
Wymiary okna panelu bocznego (dł.x szer.), (Mm): 400 x 431,3
Waga (kg): 6,95
USB 2.0:
USB 3.2 Gen.1: 2
USB 3.2 drugiej generacji typu C:
Wejście / wyjście HD Audio: mikrofon + dźwięk
Gniazda rozszerzeń: 7
Miejsca montażu wentylatorów: 6Sprawdź Be quiet Pure Base 500 Wieża Box w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Części i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Wieża skrzynki w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w techinn.

Cechy Be quiet Pure Base 500 Wieża Box

Kolor
Czarny
Współczynnik kształtu
Micro ATX
ATX
Mini ITX

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Świetna jakość / cena

-

Świetny zakup, cichy, sprawny montaż. Świetny stosunek jakości do ceny. Trochę szeroka, ale pozwala dobrze uporządkować kable z tyłu. Polecam 100%.

Informacje zwrotne o produkcie po testach

-

Znalazłem utykanie z wysokiej jakości materiałów, z intuicyjną obsługą jestem bardzo zadowolony z tego zakupu

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up