up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Be quiet Silent Base 601 Wieża Box

Be quiet Silent Base 601 Wieża Box

plus
Be quiet

Be Quiet Silent Base 601 Wieża Box

Opis produktu Be quiet Silent Base 601 Wieża Box

Bądź cicho! Silent Base 601 Orange zapewnia idealne połączenie maksymalnej ciszy i doskonałej użyteczności dla wyjątkowo cichych konfiguracji.

Zminimalizuj hałas i zmaksymalizuj strumień powietrza:
Wloty powietrza z przodu zapewniają maksymalną ciszę przy stałej ilości przepuszczalności powietrza. Specjalnie zaprojektowane otwory wentylacyjne dwukrotnie przekierowują dopływające powietrze, aby zredukować hałas w powietrzu

Bardzo gruba izolacja dla maksymalnej stabilności i ciszy:
Przód, góra i boki są wyposażone w wyjątkowo grube maty tłumiące o grubości 10 mm, co zapewnia maksymalną stabilność i doskonałe właściwości tłumiące hałas. Odsprzężony wspornik zasilacza i klatki HDD również minimalizują wibracje. W pełni metalowy korpus zapewnia stabilność etui i poprawia jego dotyk.

Cicha praca:
Dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 140 mm z łopatkami zoptymalizowanymi pod kątem przepływu powietrza zapewniają doskonały przepływ powietrza i solidne chłodzenie. Zintegrowany 3-stopniowy kontroler wentylatorów obsługuje do trzech wentylatorów.

Oferuje schludne wnętrze:
Osłona zasilacza doskonale osłania kable, zasilacz i zawiera podwójną klatkę HDD. Płyty osłonowe są zdejmowane oddzielnie, aby zainstalować wentylator 120 mm na górze. Po zdjęciu małej osłony z przodu można zainstalować grzejnik 360 mm. Za pomocą uchwytu zasilacza można łatwo zainstalować zasilacz od tyłu.

Łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju modyfikacji:
Wysokiej klasy panele boczne zapewniają system mocowania z bolcami do bezpiecznego i łatwego odłączania. Wciskając kołki, mechanizm blokujący zwalnia górną część panelu bocznego, który unosi się bezpiecznie do momentu ręcznego usunięcia. Doskonała użyteczność umożliwiająca szybki i łatwy dostęp do wnętrza obudowy.

Zaprojektowany dla wszystkich rodzajów sprzętu wysokiej klasy:
Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji Silent Base 601 zapewnia duże wymiary i wycięcia nawet do instalacji płyty głównej E ATX. Inteligentne rozmieszczenie komponentów pozwala również na dobre dopasowanie wielu kart graficznych i dużych chłodnic.

Zoptymalizowany dla systemów chłodzonych wodą:
Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji Silent Base 601 jest idealną obudową do chłodzenia wodą. Grzejniki do 360 mm można montować z przodu, z góry iz tyłu. Za pomocą zdejmowanego wspornika grzejniki można bardzo szybko i łatwo zamontować na górze.


Funkcje:

Otwory wyciszające zapewniają doskonałą przepuszczalność powietrza przy maksymalnej ciszy
Bardzo grube maty izolacyjne o grubości 10 mm z przodu, u góry i po bokach
Dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 2 140mm
3-stopniowy kontroler dla maksymalnie trzech wentylatorów
Osłona zasilacza zapewnia schludne wnętrze
Gotowy na grzejniki do 360mm


Specyfikacje:

Format zasilacza: ATX PS / 2
Kompatybilność płyty głównej: E ATX / ATX / M ATX / Mini ITX
Rozmiar walizki bez stojaki (dł. x szer. x wys.), (mm): 532 x 240 x 481
Instalacja płyt głównych z backplate: ✓
Rozmiar walizki stojaki (dł. x szer. x wys.), (mm): 532 x 240 x 514
Wymiary okna panelu bocznego (dł. X szer.), (Mm): 440 x 498
Waga (kg): 10.49
USB 2.0: 1
USB 3.2 Gen.1: 2
USB 3.2 drugiej generacji typu C:
Wejście / wyjście HD Audio: mikrofon + dźwięk
Gniazda rozszerzeń: 7 + 2
Miejsca montażu wentylatorów: przód / tył / góra / osłona zasilacza
Ładowarka Qi / Opcja szybkiego ładowania:Odkryj wszystkie produkty Części, które znajdziesz w techinn, jak Be quiet Silent Base 601 Wieża Box. Kup teraz Be quiet Silent Base 601 Wieża Box i oszczędzaj na produktach Wieża skrzynki. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Be quiet, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Be quiet Silent Base 601 Wieża Box i inne w naszym sklepie elektronika i komputery? Dzięki techinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Części pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Be quiet Silent Base 601 Wieża Box

Kolor
Czarny
Współczynnik kształtu
Mini ITX
Micro ATX
ATX
Extended ATX

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up