up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Canon ES 71 For EF50 mm F1.4 USM Cover

plus
Canon

Canon ES 71 For EF50 mm F1.4 USM Cover

Opis produktu Canon ES 71 For EF50 mm F1.4 USM Cover

Pasuje do przedniej części obiektywu EF 50 mm f / 1.4 USM, redukując efekt „flary” spowodowany świeceniem światła bezpośrednio na przedniej części obiektywu.

Zgodność:

EF 50 mm f / 1.4 USM


Jeśli interesuje Cię Canon ES 71 For EF50 mm F1.4 USM Cover, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Fotografia-film marki Canon mają najwyższą jakość. Canon projektuje produkty specjalnie dla elektronika i komputery, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Canon ES 71 For EF50 mm F1.4 USM Cover już dziś!

Cechy Canon ES 71 For EF50 mm F1.4 USM Cover

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Osłony obiektywów

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up