up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Canon Maxify GX7050 Hoverboardy

plus
Canon

Canon Maxify GX7050 Hoverboardy

Opis produktu Canon Maxify GX7050 Hoverboardy

Canon MAXIFY GX7050. Technologia druku: Inkjet, Druk: Druk kolorowy, Maksymalna rozdzielczość: 600 x 1200 DPI. Kopiowanie: Kopiowanie w kolorze. Skanowanie: Skanowanie w kolorze, Optyczna rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 DPI. Faksowanie: Faksowanie w kolorze. Funkcje dupleksu: kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Maksymalny rozmiar papieru serii ISO A: A4. Wi-Fi. Druk bezpośredni.


Zamawiaj Canon Maxify GX7050 Hoverboardy, korzystając z naszej oferty Urządzenia peryferyjne i kolekcji Drukarki. Zapoznaj się z produktami elektronika i komputery na techinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie elektronika i komputery. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Drukarki w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie techinn!

Cechy Canon Maxify GX7050 Hoverboardy

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Drukarki
Użycie
Profesional
Funkcja
Scanner
WiFi
Rozmiar dokumentu
A4
Wygląd produktu
Nowy
Rodzaj wydruku
Druk atramentowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up