up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 6/6S Mamma

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 6/6S Mamma

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 6/6S Mamma

Dolce & Gabbana Women Iphone 6 / 6s dgmamma Case.

Skóra Czołowa.

Otwieranie aparatu i przycisków bocznych.

Plastikowa osłona.

Kompozycja:

Sak:

50%, tworzywo sztuczne:

50%


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie elektronika i komputery. Kupuj Dolce & gabbana IPhone 6/6S Mamma z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane elektronika i komputery produkty z kategorii Telefony, które dopełnią twoje zamówienie. techinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 6/6S Mamma

Kolor
Czerwony
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up