up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 7/8

Dolce & gabbana IPhone 7/8

Dolce & gabbana IPhone 7/8

Dolce & gabbana IPhone 7/8

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 7/8

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 7/8

Dolce & Gabbana męskie etui na iPhone'a 7 8.

Aplikacja metaliczna D&G.

Kompozycja:

Skóra cielęca: 90%, Plastik: 10%.


Kupuj teraz Dolce & gabbana IPhone 7/8 za jedyne 30.99 $. Od Dolce & gabbana, Dolce & gabbana IPhone 7/8 jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na techinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów elektronika i komputery. Zobacz pełną gamę Torby i pokrowce w naszym Telefony dziale.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 7/8

Kolor
Czarny
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up