up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

E-vitta Tempered Glass For Samsung GT S2 9.7

E-vitta Tempered Glass For Samsung GT S2 9.7

plus
E-vitta

E-vitta Tempered Glass For Samsung GT S2 9.7

Opis produktu E-vitta Tempered Glass For Samsung GT S2 9.7

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 "Twardy szklany ekran Protector

Chroń ekran tabletu i zachowaj go jako pierwszego dnia, aby uniknąć pęknięć, uderzeń i zarysowań za pomocą hartowanego osłony ekranu ze szkła.

Specjalnie zaprojektowany dla Samsung Galaxy Tab S2 9,7 "

Ultra cienkie szkło, o grubości zaledwie 0,33 mm

Współczynnik twardości 9H

Jasna wizja i żywe kolory

Zaokrąglone krawędzie


Sprawdź E-vitta Tempered Glass For Samsung GT S2 9.7 w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Tablety-ebooki i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Ochrona ekranu w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w techinn.

Cechy E-vitta Tempered Glass For Samsung GT S2 9.7

Kolor
Przezroczysty
Zgodność
Samsung

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up