up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Energizer Eco Advanced E91

plus
Energizer

Energizer Eco Advanced E91

Opis produktu Energizer Eco Advanced E91

Precyzyjny akumulator Energizer Alkaline. Jest to pierwsza na świecie bateria wykonana z 4% baterii recyklingowych.

Trzyma moc przez 12 lat.


Z Energizer Eco Advanced E91 można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Energizer i ich produkty do elektronika i komputery, odwiedź naszą kategorię Elektryka, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na techinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Energizer Eco Advanced E91

Kolor
Posrebrzany
Komórki
AAA

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Dobre baterie

-

Kupiony do długotrwałego użytkowania na urządzeniu z dużym obciążeniem baterii, nie napotkałem problemu!

Działają świetnie

-

Doskonałe baterie doskonały czas ładowania

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up