up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Minibatt Powercase For iPhone 6

Minibatt Powercase For iPhone 6

Minibatt Powercase For iPhone 6

plus
Minibatt

Minibatt Powercase For iPhone 6

Opis produktu Minibatt Powercase For iPhone 6

BEZPRZEWODOWY ODBIORNIK ODBIORNIKA

Umożliwia smartfonowi akceptowanie technologii ładowania Wireless Qi i PMA dzięki obudowie odbiornika DUAL.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Minibatt Powercase For iPhone 6 lub innych produktach marki Minibatt w kategorii Telefony w techinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport elektronika i komputery z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Torby i pokrowce, możesz wybrać produkty elektronika i komputery od Minibatt, jednej z największych marek w branży.

Cechy Minibatt Powercase For iPhone 6

Kolor
Czarny
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Etui z wbudowaną baterią

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up