up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Mobilis Lenovo 10´´

Mobilis Lenovo 10´´

Mobilis Lenovo 10´´

Mobilis Lenovo 10´´

Mobilis Lenovo 10´´

Mobilis Lenovo 10´´

Mobilis Lenovo 10´´

plus
Mobilis

Mobilis Lenovo 10´´

Opis produktu Mobilis Lenovo 10´´

Etui ochronne RESIST, zaprojektowane przez MOBILIS® dla tabletu Lenovo 10, chroni sprzęt IT w razie upuszczenia. Został specjalnie opracowany do intensywnego użytkowania na miejscu i dla osób pracujących na stojąco. Może wytrzymać do 1000 upadków z wysokości 1,2 m i ma wzmocnioną ochronę dzięki dwóm opatentowanym systemom. Kompozyt TFP może pochłaniać wstrząsy i wytrzymywać uderzenia. Akcesoria dołączone do walizki zapewniają maksymalny komfort. Dzięki paskowi na ramię możesz używać urządzenia w pozycji stojącej, a elastyczny pasek poprawia ergonomię etui, a uchwyt na rysik ułatwia korzystanie z urządzenia. Wreszcie obudowa ochronna RESIST zapewnia dostęp do wszystkich funkcji urządzenia IT.

Funkcja:

Dedykowane i wzmocnione etui ochronne folio

Do użytku częściowo mobilnego na miejscu lub w biurze

Odporny na upadki: 2x większy niż standard wojskowy MIL STD 810G; zdolny wytrzymać 50 upadków z wysokości 1,2 m

Wzmocniona ochrona: 2 opatentowane systemy pochłaniania wstrząsów (zderzak obwodowy i tłumik fali uderzeniowej) oraz zastosowanie kompozytu przeciwwstrząsowego TFP 4.0

Amortyzacja poduszki; pochłaniają fale uderzeniowe i wytrzymują uderzenia

Standard IK08

Wodoodporny materiał

Klapa z funkcją statywu

Elastyczny pasek do zamykania klapy

Dołączony pasek na ramię do przenoszenia urządzenia lub pisania na klawiaturze podczas stania

Pierścienie mocujące pasek na ramię: pleciony nylon odporny na rozciąganie 15 kg na pierścień

Elastyczny pasek na rękę

Uchwyt na rysik

Klawiatura zgodna z 3. generacji Lenovo ThinkPad X1

Dostęp do wszystkich portów i funkcji

Dane techniczne:

Waga: 0,378


Chcesz poznać, inne powiązane produkty elektronika i komputery od Mobilis? W techinn, kupisz potrzebny sprzęt Pokrowce, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Mobilis Lenovo 10´´ jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Mobilis Lenovo 10´´

Kolor
Czarny
Zgodność
Lenovo
Rodzaj pokrycia
Odporny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up