up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Startech USB 3.0 to SATA/IDE Hard Drive Adapter

plus
Startech

Startech USB 3.0 to SATA/IDE Hard Drive Adapter

Opis produktu Startech USB 3.0 to SATA/IDE Hard Drive Adapter

Kabel adaptera USB3SSATAIDE USB 3.0 na IDE / SATA łączy dowolny standardowy dysk twardy SATA lub IDE 2,5 cala lub 3,5 cala z komputerem przez dostępny port USB 3.0 (kompatybilny wstecz z USB 2.0).
Adapter pozwala podłączyć nagi dysk bez obudowy, oszczędzając czas i problemy.
Adapter USB 3.0 SATA / IDE pozwala zewnętrznie podłączyć nagi dysk bez wymaganej obudowy napędu lub stacji dokującej HDD, a także wyposażony w wskaźniki LED, które umożliwiają łatwe monitorowanie stanu i aktualizacji aktywności.
Kabel adaptera współpracuje z komputerami z systemem Windows®, Linux i Mac® i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania ani sterownika. To prawdziwe rozwiązanie typu plug and play w celu dodania ekonomicznej pamięci zewnętrznej lub przezwyciężenia niezgodności między wszystkimi dyskami twardymi i płytami głównymi obsługującymi USB, które mogą nie być wyposażone w SATA lub IDE.


Wszystkie produkty elektronika i komputery z kategorii Przedłużacze mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W techinn znajdziesz szeroki wybór Kable produktów od Startech. Startech USB 3.0 to SATA/IDE Hard Drive Adapter w cenie 50.99 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Startech USB 3.0 to SATA/IDE Hard Drive Adapter

Kolor
Czarny
Połączenia
USB

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up