up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tp-link Wireless Lan USB 300M Tl-Wn821N

Tp-link Wireless Lan USB 300M Tl-Wn821N

Tp-link Wireless Lan USB 300M Tl-Wn821N

plus
Tp-link

Tp-link Wireless Lan USB 300M Tl-Wn821N

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Tp-link Wireless Lan USB 300M Tl-Wn821N

Funkcje:

Doskonała prędkość N zapewnia najlepsze wrażenia podczas przesyłania strumieniowego wideo HD lub połączeń internetowych
Technologia Mimo o większej sile penetracji sygnału, szerszym zasięgu sieci bezprzewodowej, zapewniająca lepszą wydajność i stabilność
Łatwe szyfrowanie bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej za naciśnięciem przycisku WPS
Obsługuje Windows 8.1 / 8/7 / Xp, Mac Os, Linux

Co robi ten produkt:
Bezprzewodowa karta sieciowa N USB Tl Wn821n umożliwia podłączenie komputera stacjonarnego lub notebooka do sieci bezprzewodowej i dostęp do szybkiego połączenia internetowego. Są zgodne z Ieee 802.11n, zapewniają bezprzewodową prędkość do 300 Mb / s, co jest korzystne dla gier online lub nawet przesyłania strumieniowego wideo HD.

Bezprzewodowa prędkość i zasięg N:
Dzięki technologii Mimo (z wieloma wejściami, wieloma antenami wyjściowymi), wykazuje bardziej doskonałe możliwości łagodzenia utraty danych na duże odległości i przez przeszkody w małym biurze lub dużym mieszkaniu, nawet w budynku stalowym i betonowym. Przede wszystkim możesz łatwo odebrać sieć bezprzewodową podczas połączenia na duże odległości, gdzie starsze produkty 11g mogą tego nie robić!

Łatwe do zainstalowania:
Przyjazny interfejs użytkownika na płycie CD do prostej instalacji * Wszystkie powyższe informacje dotyczą tylko Tl Wn821n w wersji 4.0.

Miękkie Ap:
Łatwo skonfiguruj szybki hotspot Wi Fi za pomocą zaledwie kilku kliknięć

Wps:
Łatwe szyfrowanie bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej za naciśnięciem przycisku WPSMyślisz o zakupie Tp-link Wireless Lan USB 300M Tl-Wn821N? Jest to jeden z top produktów techinn, sklepu online elektronika i komputery. Cena 8.49 $, jest limitowana! W techinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Tp-link w super cenie. Wszystkie nasze produkty elektronika i komputery posiadają gwarancję producenta.

Cechy Tp-link Wireless Lan USB 300M Tl-Wn821N

Kolor
Biały

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up