up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Opona

plus
Continental

Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Opona

Opis produktu Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Opona

Król XC Pucharu Świata.

Ci, którzy znają tor XC w Offenburg wiem dlaczego SpeedKing został opracowany. Twardy, suchy teren, gdzie liczy się tylko jedną rzeczą: Prędkość.

Pół śliski profil zapewnia minimalny opór toczenia i wagę. Lekko wypukłe zewnętrzne występy zapewniają wystarczającą przyczepność do utrzymania wysokiej prędkości przy pokonywaniu zakrętów i Centralny obszar składa się z płaskich występów w kształcie klina, który, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego oporu toczenia, nadal mają napęd, gdy są potrzebne.

Duży 2.2 RaceSport karkas zapewnia niezawodną ochronę przebicie, gdy wyścigi i może być prowadzony przy niższym ciśnieniu powietrza.

Ekstremalne właściwości tej opony mają swoją cenę: Dolna przebieg i ograniczać przyczepność na mokrej nawierzchni, A pedigreed racer Handmade w Niemczech !.

Dane techniczne:

King of the World Cup XC

Nowo opracowany dla suchej i hardpacked szybkich kursów

RaceSport obudowa dla poważnych zawodników XC

Waga: 465 g


Co sądzisz o Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Opona w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie rowerowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Continental. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Koła i opony.

Cechy Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Opona

Kolor
Czarny
Użycie
Kolarstwo górskie
Typ opony
Clincher
Składanie

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

5 / 5

0 Opinie

estrella estrella estrella estrella estrella
Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up