up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Maurten

Kategorii

Wszystko ( Maurten )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Maurten

W świecie sportów wytrzymałościowych i wysokiej wydajności sportowej Maurten wyłonił się jako pionier w dziedzinie żywienia, redefiniując sposób, w jaki sportowcy wykorzystują swoje ciała do osiągnięcia optymalnej wydajności. Założone w 2015 roku przez Björna Ferry'ego, złotego medalistę olimpijskiego w biatlonie, i Olofa Skölda, szwedzkiego naukowca sportowego, Maurten szybko zdobył uznanie na całym świecie za swoje innowacyjne produkty, w tym gęste żele Maurten, mieszankę napojów Maurten, żele energetyczne Maurten, hydrogel Maurten i żywienie Maurten. Te żele są formułowane z wykorzystaniem Maurten technologii hydrogelu, która przekształca prostą kombinację węglowodanów i wody w hydrogel w żołądku.
Maurten stoi na czele żywienia sportowego, dzięki swojej rewolucyjnej technologii hydrogelu, która odróżnia ją od konwencjonalnych produktów. Z zaangażowaniem w poprawę wydajności sportowej poprzez innowacje oparte na naukowych dowodach Maurten stał się wyborem numer jeden dla zawodowych sportowców i entuzjastów, rewolucjonizując sposób odżywiania naszych ciał w celu osiągnięcia doskonałości. Czy są to napoje regeneracyjne, batony energetyczne czy suplementy, Maurten nadal przesuwa granice żywienia sportowego, aby pomóc sportowcom osiągnąć swój najlepszy wynik.

Maurten Osiąganie doskonałości dzięki zaawansowanej suplementacji

Gęste żele Maurten to przełom dla sportowców szukających szybkiego i trwałego źródła energii podczas treningów lub wyścigów. Ten hydrogel otacza węglowodany, umożliwiając powolny i wydajny wyładowanie energii bez wywoływania dyskomfortu żołądkowego, częstego problemu z tradycyjnymi żelami energetycznymi. Mieszanka napojów Maurten jest podstawą dla sportowców wytrzymałościowych, którzy chcą utrzymać nawodnienie i poziom energii. Podobnie jak ich żele, mieszanka napojów wykorzystuje technologię hydrogelu, aby zapewnić łagodne i stałe dostarczanie węglowodanów podczas ćwiczeń. Mieszanka jest zaprojektowana tak, aby była łatwa w trawieniu, dostarczając niezbędnego nawodnienia i energii bez szpikowania cukru i spadków energii związanych z konwencjonalnymi napojami sportowymi.
Żele energetyczne Maurten są zaprojektowane tak, aby dostarczać precyzyjną ilość węglowodanów do skutecznego zasilania treningów. Technologia hydrogelu gwarantuje, że uwalnianie energii jest stałe i uniemożliwia nagły spadek energii, który może utrudnić wydajność sportowca. Sportowcy mogą zaufać Maurten żelom energetycznym, aby utrzymać ich w dobrym stanie podczas najbardziej wymagających sesji treningowych lub wyścigów. Hydrogel Maurten jest sercem ich linii produktów. Ta unikalna innowacja umożliwia organizmowi wydajne wchłanianie węglowodanów, minimalizując ryzyko wystąpienia dyskomfortu żołądkowego i maksymalizując wykorzystanie energii. Skład hydrogelu jest bliski naturalnym płynom ciała, umożliwiając optymalne wchłanianie i wydajność. Zobowiązanie Maurten do doskonałości w zakresie żywienia wykracza poza żele i mieszanki napojów. Oferta obejmuje kompleksowy zakres produktów Maurten nutrition zaprojektowanych w celu wspierania sportowców na każdym etapie treningu i zawodów.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij